PolWars – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

PolWars to darmowa gra o życiu w stolicy!

Jak zaczniemy tą darmową grę online? W tej możesz walczyć, patrolować ulice, zabijać Szczuraki, pracować w McWieśniaku, przeszukiwać tunele metra, modyfikować przedmioty, które posiadasz, by móc obrabować bank, dołączyć do gangu, stać się najemnikiem, wziąć udział w bitwie o flagę i przede wszystkim dobrze się bawić.
Tutaj możesz spotkać słynne postacie, które pomogą ci podbić i poznać ulice Warszawy!
Po wejściu w opis postaci widzisz postać to Twoja postać.

Pokaż kto rządzi w stolicy! Jesteś Wschodzianinem czy Zachodzianinem?

Z lewej strony są Twoje statystyki. Szczegółowy ich opis można zobaczyć klikając w «SIŁOWNIA», gdzie również możesz podnieść swoje umiejętności.
Podnoszenie umiejętności jest płatne i zależy od Twojego poziomu.
Aby sprawdzić ile kosztuje rozwój danej umiejętności musisz spojrzeć pod pasek postępu umiejętności.

Po podniesieniu swoich cech możesz walczyć z silniejszymi i lepszymi przeciwnikami oraz zdobywasz większe wynagrodzenie.
Po lewej stronie wskaźników możesz zobaczyć wskaźnik ryzyka oraz ilość pieniędzy, rudy i zagrychy, jakie posiadasz.

Gdzie znajdziesz pieniądze w Polwars?

Pieniądze otrzymujesz za walki, patrolując ulice, pracując w MakWieśniaku, wynajmując chatę lub okradając Karawanę. Zacznijmy od początku.

  • Pojedynki – Po zabiciu przeciwnika dostajesz część jego pieniędzy. Im wyższy poziom gracza, tym więcej pieniędzy zyskasz. Na 1 poziomie zarobek jest bardzo mały więc gracze szybko dążą do 2-3 poziomu, by zdobywać więcej pieniędzy za pojedynek, gdzie wygrana plasuje się w okolicach 100-150 monet. Im wyższy masz poziom oraz im silniejszy jesteś, tym bardziej bogatych przeciwników będziesz okradał.
  • Chata jest dostępna od 3 poziomu. Otrzymujesz dochody z chaty co godzinę.
  • MakWieśniak — lokalna knajpka, w której możesz dostać pracę. Jest ona dostępna po osiągnięciu 2 poziomu. Na 4, 7, 10 poziomie, będziesz mógł przejść szkolenie i dostać za pracę w MakWieśniaku więcej pieniędzy.
  • Karawana. Mistyczne wielbłądy z dużą ilością pieniędzy na garbach. Ale niestety spotkanie Karawany jest niezwykle trudne.

Opcji do wyboru jest wiele, tak samo jak dróg, którymi możesz podąrzać aby rozwijać swoją postać. Zdobądź władzę w Polwars! Poznaj życie w stolicy razem z jej zagadkami i tajemnicami! Podbijaj ulice razem ze swoim gangiem! Setki czekają na Ciebie!

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W POLWARS

Przeczytaj inne:
Forge Of Empires - Darmowa Gra MMO RTS
Forge of Empires – Darmowa gra MMORTS

Forge of Empires to darmowa gra mmorts przeglądarkowa w ktorej rozwoj swojego miasta zaczynasz od epoki kamienia. Na poczatku budujesz obiekty typowe dla danej epoki. Dzieki temu rozszerzasz strefę wpływów poprzez kampanie wojenne i umiejętne prowadzenie polityki i gospodarki. Do wyboru masz kampanie dla jednego gracza, gdzie w rozbudowanej kampanii możesz stworzyć bardzo dobrze prosperujace miasto,...

Zamknij