PolWars – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

PolWars to darmowa gra o życiu w stolicy!

Jak zaczniemy tą darmową grę online? W tej możesz walczyć, patrolować ulice, zabijać Szczuraki, pracować w McWieśniaku, przeszukiwać tunele metra, modyfikować przedmioty, które posiadasz, by móc obrabować bank, dołączyć do gangu, stać się najemnikiem, wziąć udział w bitwie o flagę i przede wszystkim dobrze się bawić.
Tutaj możesz spotkać słynne postacie, które pomogą ci podbić i poznać ulice Warszawy!
Po wejściu w opis postaci widzisz postać to Twoja postać.

Pokaż kto rządzi w stolicy! Jesteś Wschodzianinem czy Zachodzianinem?

Z lewej strony są Twoje statystyki. Szczegółowy ich opis można zobaczyć klikając w «SIŁOWNIA», gdzie również możesz podnieść swoje umiejętności.
Podnoszenie umiejętności jest płatne i zależy od Twojego poziomu.
Aby sprawdzić ile kosztuje rozwój danej umiejętności musisz spojrzeć pod pasek postępu umiejętności.

Po podniesieniu swoich cech możesz walczyć z silniejszymi i lepszymi przeciwnikami oraz zdobywasz większe wynagrodzenie.
Po lewej stronie wskaźników możesz zobaczyć wskaźnik ryzyka oraz ilość pieniędzy, rudy i zagrychy, jakie posiadasz.

Gdzie znajdziesz pieniądze w Polwars?

Pieniądze otrzymujesz za walki, patrolując ulice, pracując w MakWieśniaku, wynajmując chatę lub okradając Karawanę. Zacznijmy od początku.

  • Pojedynki – Po zabiciu przeciwnika dostajesz część jego pieniędzy. Im wyższy poziom gracza, tym więcej pieniędzy zyskasz. Na 1 poziomie zarobek jest bardzo mały więc gracze szybko dążą do 2-3 poziomu, by zdobywać więcej pieniędzy za pojedynek, gdzie wygrana plasuje się w okolicach 100-150 monet. Im wyższy masz poziom oraz im silniejszy jesteś, tym bardziej bogatych przeciwników będziesz okradał.
  • Chata jest dostępna od 3 poziomu. Otrzymujesz dochody z chaty co godzinę.
  • MakWieśniak — lokalna knajpka, w której możesz dostać pracę. Jest ona dostępna po osiągnięciu 2 poziomu. Na 4, 7, 10 poziomie, będziesz mógł przejść szkolenie i dostać za pracę w MakWieśniaku więcej pieniędzy.
  • Karawana. Mistyczne wielbłądy z dużą ilością pieniędzy na garbach. Ale niestety spotkanie Karawany jest niezwykle trudne.

Opcji do wyboru jest wiele, tak samo jak dróg, którymi możesz podąrzać aby rozwijać swoją postać. Zdobądź władzę w Polwars! Poznaj życie w stolicy razem z jej zagadkami i tajemnicami! Podbijaj ulice razem ze swoim gangiem! Setki czekają na Ciebie!

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W POLWARS

Przeczytaj inne:
Star Trek Online darmowa gra mmo
Star Trek Online – Zostań oficerem gwiezdnej floty!

W grze Star Trek Online pierwszy raz pojawia się wszechświat ze Star Trek’a na tak wielką skalę. Jest to darmowe mmorpg stworzone przez Cryptic Studios, gdzie gracze stają się władcami swojego losu jako kapitan statku Federacji. Mogą również wcielić się w klingońskiego wojownika i rozszerzać granice imperium do najdalszych zakątków...

Zamknij