Zombie Night Terror (Horror)

Ocena: 9/10 (głosów: 2803)

❗🛒🎮  Kup na: Kinguin logo Gamivo logo K4G logo 2Game logo Green Man Gaming logo

Cena: 5.08 PLN (koniec wkrótce!) Kup Zombie Night Terror w promocji!

Przygotuj się na najbardziej ekscytującą noc w swoim życiu! W świecie, gdzie ludzie na całym globie zamieniają się w żądne krwi chodzące trupy, stoisz na czele tej apokaliptycznej armii nieumarłych. Twoim zadaniem jest szerzenie pandemii, by wymazać ludzkość z powierzchni ziemi. Jedynym sposobem na przetrwanie apokalipsy zombie jest stać się jej dowódcą!

  • Platforma: PC
  • Gatunek: Horror
  • Producent: NoClip
  • Wydawca: Good Shepherd Entertainment
  • Start: 2016
  • Aktywna: Tak

Twoi bezmózgi podopieczni nie są najbystrzejsi; ich jedynym celem jest nieskończone kroczenie przed siebie, prosto w mordercze pułapki zastawiane przez zdesperowanych ludzi. Twoim zadaniem będzie pomożenie im unikać tych przeszkód i sporządzenie kolejnego pysznego posiłku. Korzystaj z różnorodnych specjalnych mutacji, aby ewoluować i zaspokajać pragnienie mięsa. Ale bądź czujny! Ludzie nie będą czekać z założonymi rękami – będą walczyć o przetrwanie z całych sił.

Przemierzaj 40 poziomów i rozbudowuj swoją armię nieumarłych. Zmagać się będziesz z przerażającymi łamigłówkami i coraz silniejszymi przeciwnikami, pragnącymi zachować swoje życie. Im bliżej jesteś obłożenia całkowitej zagłady, tym zacieklejszy opór stawiać będą ocalali, starając się na dobre położyć kres twoim planom. Przygotuj się na krew, łzy, niesamowite łamigłówki i niestosowny śmiech – oto Nocny Terror Zombie!

Zagraj w Zombie Night Terror