Dishonored 2 (Akcji)

Ocena: 9/10 (głosów: 34289)

❗🛒🎮  Kup na: Gamivo logo K4G logo 2Game logo Green Man Gaming logo

Cena: 12.1 PLN (koniec wkrótce!) Kup Dishonored 2 w promocji!

"Dishonored 2" to niesamowita gra akcji z 2016 roku, która dostarczy Ci ogromnej dawki emocji i przygody! Opracowana przez genialnych ludzi z Arkane Studios i wydana przez Bethesda Softworks, ta kontynuacja kultowego "Dishonored" z 2012 roku przeniesie Cię w fascynujący świat pełen intrygi i niebezpieczeństwa.

  • Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
  • Gatunek: Akcji
  • Producent: Arkane Studios
  • Start: 2016
  • Aktywna: Tak

Wciel się w rolę cesarzowej Emily Kaldwin, która została obalona przez nikczemną wiedźmę Delilah Copperspoon. Teraz Twoim celem jest odzyskanie tronu! Ale nie jesteś sama. Możesz również wcielić się w Królewskiego Obrońcę i ojca Emily, Corvo Attano, który także skrywa w sobie niesamowite moce. Ale uwaga, możesz też zdecydować się na całkowitą rezygnację z nich! W "Dishonored 2" masz niezwykłą swobodę wyboru. Masz do dyspozycji wiele różnych sposobów wykonania misji - możesz cicho się skradać i eliminować wrogów bezlitośnie, albo wprost przeciwnie, stawiać czoła nieprzyjaciołom bez skrupułów! Czy będziesz mistrzem ukrycia czy żądnym krwi wojownikiem, to zależy tylko od Ciebie.

Twórcy gry inspirowali się wieloma źródłami podczas tworzenia tego tytułu. Pomysły na "Dishonored 2" narodziły się już podczas opracowywania zawartości do poprzedniej części, a jedną z najbardziej spektakularnych zmian było dodanie głosu dla Corvo Attano, który wcześniej był postacią milczącą. Dodatkowo, gra osadzona jest w przepięknym i wciągającym mieście Karnaca, które jest efektem mieszaniny inspiracji z różnych krajów śródziemnomorskich. Co więcej, utalentowany zespół aktorski, w tym takie gwiazdy jak Rosario Dawson czy Vincent D’Onofrio, wnieśli do gry swoje niepowtarzalne umiejętności. "Dishonored 2" spotkało się z zachwytem zarówno graczy, jak i krytyków. Ulepszenia w porównaniu do pierwszej części są niesamowite - skradanie jest znacznie bardziej wymagające, umiejętności Emily i Corvo są lepiej dostosowane do stylów gry, a misje są zaprojektowane w niesamowicie kreatywny sposób. Świat gry oddany został w niesamowity sposób, a sztuczna inteligencja wroga sprawia, że starcia są jeszcze bardziej emocjonujące. Jednak niektórzy skrytykowali brak silnie skoncentrowanej narracji. Pomimo tych dwóch drobnych zastrzeżeń, "Dishonored 2" zdobyło nagrody dla najlepszej gry akcji/przygodowej oraz za kostiumy. Nic dziwnego, że jest uznawane za jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały! Naprawdę warto dać jej szansę i zanurzyć się w niesamowitym świecie przygody i zemsty.

Zagraj w Dishonored 2