Semblance (Inne)

Ocena: 9/10 (głosów: 271)

❗🛒🎮  Kup na: Kinguin logo Gamivo logo K4G logo 2Game logo Green Man Gaming logo

Cena: 4.69 PLN (koniec wkrótce!) Kup Semblance w promocji!

Semblance to niezwykła platformówka, która zachwyca odkształcalnym terenem i minimalistycznym światem. Gra została wydana w 2018 roku, ale nawet teraz, w 2024, wciąż zachwyca innowacyjnością i oryginalnością. Co by było, gdybyś mógł deformować i przekształcać świat gry? W Semblance to pytanie staje się rzeczywistością. Platformy stają się kluczowymi elementami rozgrywki, które nie tylko musisz pokonać, ale również zmieniać, by rozwiązywać zagadki.

  • Platforma: PC, Nintendo Switch
  • Producent: Nyamakop
  • Wydawca: Good Shepherd Entertainment
  • Start: 2018
  • Aktywna: Tak

Wkrocz do świata, w którym miękkość jest normą, a twardość to wyjątek. Każdy z trzech unikalnych światów oferuje nowe wyzwania i konsekwencje zmieniającej się, odkształcalnej planety. Twoim zadaniem będzie pokonanie dziwnej, krystalicznej infekcji i uwolnienie esencji życiowych, odkrywając przy tym mroczne tajemnice. Gra oferuje niezwykle kreatywne mechaniki, jak zgniatanie, odbijanie i transformowanie otoczenia, co pozwala na unikalne podejście do każdej łamigłówki.

Grafika Semblance to prawdziwa uczta dla oczu. Minimalistyczny, kolorowy design trzech światów pełnych dziwacznych stworzeń i uspokajających widoków hipnotyzuje swoją prostotą i pięknem. Każdemu światu towarzyszy dynamiczna ścieżka dźwiękowa z nutą afrykańskiej odrębności, co tworzy atmosferę, w której łatwo się zatracić. Gra daje graczom pełną swobodę eksploracji, pozwalając na dowolne poruszanie się między zagadkami i nieliniowe odkrywanie historii, co czyni każdą rozgrywkę unikalną i angażującą.

Zagraj w Semblance