Slain: Back from Hell (Platformowki)

Ocena: 7/10 (głosów: 1575)

❗🛒🎮  Kup na: Kinguin logo Gamivo logo K4G logo 2Game logo Green Man Gaming logo

Cena: 5.16 PLN (koniec wkrótce!) Kup Slain: Back from Hell w promocji!

Zanurz się w mrocznym, gotyckim świecie "Slain: Back from Hell" i wciel się w Bataryna, skazanego na zagładę bohatera, który walczy o wyzwolenie sześciu przeklętych królestw spod rządów śmiercionośnych władców. Gra wydana w 2016 roku, a dziś nadal przyciąga rzesze fanów dzięki swojej niesamowitej, pikselowej estetyce i dynamicznej rozgrywce.

  • Platforma: PlayStation 4, Xbox One, PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5
  • Gatunek: Platformówki
  • Producent: Steel Mantis
  • Wydawca: Digerati
  • Start: 2016
  • Aktywna: Tak

Przemierzając zniszczone krainy, Bataryn musi stawić czoła makabrycznym wrogom, diabelskim pułapkom i potwornym bestiom. Każde królestwo kończy się starciem z potężnym przeciwnikiem, którego pokonanie jest kluczem do kontynuacji misji. Jednak porażka jest równie widowiskowa i brutalna – wilkołaki, unoszące się potwory, miażdżące ciężary i ukryte ostrza czyhają na każdym kroku. Aby przeżyć, gracz musi opanować władzę nad trzema śmiercionośnymi broniami żywiołów, nauczyć się rozmieszczenia wrogów i pułapek oraz zarządzać swoją maną z maksymalną precyzją.

Dodając do tego ciężką, metalową oprawę dźwiękową nagraną przez Curta Victora Bryanta (byłego członka Celtic Frost), "Slain: Back from Hell" oferuje prawdziwie hipnotyzujące wrażenia dla każdego fana gier akcji i horroru. Przygotuj się na niepowtarzalną przygodę w świecie pełnym ciemności, przemocy i muzyki, która dodaje całości grozy i napięcia.

Zagraj w Slain: Back from Hell