Rail Nation – Po torach do celu!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Rail Nation - Po torach do celu!

W Rail Nation wszyscy miłośnicy kolei i fani strategicznych mają szansę stworzyć własną firmę kolejową, na co dzień zarządzać transportem towarów i łączyć się z innymi graczami w stowarzyszeniach, aby zostać zwycięzcą indywidualnie lub z grupą graczy.

Uwielbiasz pociągi? Ta darmowa mmo jest dokładnie dla ciebie!

Ta darmowa jest prawdziwą perełką dla entuzjastów pociągów. Od rewolucji przemysłowej do czasów nowoczesnych. W Rail Nation znajdziemy pociągi z sześciu epok historycznych, którymi będziesz mógł zarządzać podczas. Mapka jest co prawda dynamiczna, choć początkowo dostrzeżemy tylko widok pojedynczych miejscowości, które w najlepszym wypadku są połączone ewentualnie jakąś dróżką. Nasze zadanie polega na stworzeniu wydajnego systemu kolejowego, który połączy te wszystkie miejscowości ze sobą. Od Ciebie zależeć będzie czy skupisz się na transporcie publicznym czy towarowym. Przewożąc na przykład poszukiwane towary z miasteczka A do miasteczka B da się zarobić dobrą kasę.

SCREENY Z GRY

Rail Nation Darmowe Gry MMO

W Rail Nation mamy możliwość zarządzania jednocześnie kilkoma biurami w różnych miastach. To ty planujesz wszystkie rozkłady jazdy, projektujesz przebieg torów kolejowych oraz dbasz o bezpieczeństwo w transporcie kolejowym.

Oczywiście nie jesteś jedynym chętnym do stworzenia wirtualnego przedsiębiorstwa transportowego.

W Rail Nation znajdziesz wiele przedsiębiorców z całego świata. Możesz założyć spółkę z innymi graczami i wspólnie w sojuszu z nimi zadbać o niezawodnie pracujący system transportu kolejowego. Wspólnie będziecie mogli stworzyć prawdziwe imperium i pomagać sobie nawzajem. Zabraknie twojemu kumplowi węgla, załaduj trochę na wagon i dostarcz mu pociągiem. Jeśli Tobie zabraknie czegoś aby awansować na kolejny poziom postępu technicznego, nie zwlekaj i spytaj sojusznika, dzięki współpracy możecie osiągnąć więcej w krótszym czasie! Oczywiście nie ma przymusu abyć wspólnie z innymi graczami. Ta darmowa gra na przeglądarkę daje wszystkie możliwości prowadzenia biznesu, jak tylko zechcesz. Jeśli woliszć przeciwko innym graczom i spoglądać na nich jak na konkurentów, a nie partnerów biznesowych to Twoja sprawa i może Ci się to opłacić. Operator nawet regularnie organizuje konkursy, w których stawiasz czoło różnym wyzwaniom i pracujesz przeciwko innym graczom.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W RAIL NATION

Przeczytaj inne:
My Little Farmies - Darmowa Gra MMO RTS Symulacja
My Little Farmies – Darmowa gra MMO RTS

My Little Farmies bardzo przyjemna darmowa gra MMO RTS; Gra jest darmowa oraz posiada wiele wersji językowych, w tym także język polski. My Little Farmies to kolejna gra, która daje nam możliwość poprowadzenia swojej własnej farmy. Jest to gra wieloosobowa, będziemy mogli wykonywać interakcje z innymi graczami, a dzięki temu, iż...

Zamknij