Redoran, tekstowe MMORPG (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Rozwinięcie technologii wpłynęło niewątpliwie na cały otaczający nas świat co wiąże się również z udoskonalenie i stworzeniem nowych wytycznych w funkcjonowaniu dzisiejszych komputerowych. Nie tylko zadziwiają nieprawdopodobnymi efektami graficznymi, ale dzięki swoim rozbudowanym wątkom i samoistnym uzależnieniem od siebie gracza poprzez zdobywanie kolejnych poziomów w idealnie rozbudowanym świecie. Oszałamiają precyzją i pierwszorzędną oprawą wizualną odsuwając tym samym w zapomnienie oparte na Vallheru – zamknięto dzięki temu drogi rozwoju tak znanym niegdyś grom przeglądarkowym.

Fabularne sesje, testowość gry, tworzenie postaci i odgrywanie roli odeszło w niepamięć a współcześni playerzy mogą nawet nie zdawać sobie sprawy z niewiarygodnej mocy takich, które rozwijały fantazję, umiejętności piśmiennicze i dawały podwaliny nowym relacjom społecznym. Pomimo słabego popytu na takie, warto zaznaczyć, iż te które przetrwały cieszą się powodzeniem, którzy zostali w swoich Krainach. Taką grą wartą odwiedzenia jest Redoran. Przekraczając bramy miasta może wcielić się w postać wojownika, maga, złodzieja, druida, paladyna, czy też rzemieślnika. Każda profesja wymaga indywidualnego podejścia oraz odpowiedniej strategii rozwoju. Decyzja odnośnie prowadzenia postaci zależy od gracza: skupienie się na wyzywaniu innych do pojedynków w walce wręcz lub na dystans, a może podnoszenie swoich umiejętności poprzez walki na arenie z potworami nawiedzającymi Krainę? Dla postaci nie trudzących się w przelewaniu krwi ścieżka wytwórcza otwiera bramę do bycia jednym z najlepszych rzemieślników dostarczających materiały do walki dla najwyżej postawionych wojowników i tych dopiero zaczynających swoją karierę za bramą Królestwa.

Czasem warto oderwać się od standardowych wypuszczanych na rynek i spróbować własnych sił w budowaniu postaci, która tak naprawdę jest ograniczona tylko i wyłącznie naszymi barierami co do jej prowadzenia. Najistotniejsze jest jednak to, iż są ludzie, którzy mimo złych czasów dla takiego typu pracują nadal nad ich atrakcyjnością – zapowiadając zmiany i zapraszając do bram Redoranu – gry istniejącej nieprzerwanie od 2004 roku.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
MiraMagia - Darmowa Gra Symulacyjna MMO
MiraMagia – Darmowa gra MMO Symulacja

MiraMagia to darmowa symulacyjna gra na przeglądarkę dedykowana najmłodszym użytkownikom sieci. W grze tej gracz wkracza do magicznego świata fantastycznych roślin i stworzeń. Możesz wybrać jedną z czterech dostępnych postaci (Druid, Szamana, Mag i Czarodziej). Screeny z gry Mira Magia Następnie zajmujesz się uprawianiem barwnych roślin, hodowlą zwierząt i nauką...

Zamknij