Royal Quest – Witamy w świecie Aury

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Royal Quest - Witamy w świecie Aury

Przedstawiamy darmową grę MMORPG – Royal Quest

Historia mmo Royal Quest zaczyna się od stworzenia świata przez boginię Aurę. Na kamienną planetę dryfującą w przestrzeni, na której brakowało życia dotarła pewna piękna istota. Postać ta rozejrzała się po pustkowiach i wyciągając rękę, na której pojawił się jasny promień wycelowała ją w olbrzymie skały. Te zaczęły porastać zielenią i drzewami, a po krótkim czasie cała planeta – życiem.

Aura pojawiła się, aby nieść życie i stworzyć z tej planety swój dom, a mieszkańcy na Jej cześć nazwali planetę Aurą.

Gra Royal – jej mieszkańcy i wrogowie

Przybysze z innego świata pojawili się nagle. Byli to ubrani w czarne szaty ukrywające ich twarze Homunkule. Król Roland – władca Elenii przywitał nieoczekiwanych przybyszy w stolicy. Tak Ludzi i Homunkulów połączył sojusz. Nowi sojusznicy pokazali ludziom jak wykorzystywać alchemię w życiu codziennym. Pomogli zwiększyć plony oraz tworzyć za jej pomocą drogocenne przedmioty. Postaci w czarnych szatach dodatkowo, aby pokazać, że przydadzą się Elenii zaproponowali pomoc w pozbyciu się nieumarłych, którzy już od bardzo dawna nękali granice królestwa. Obcy za pomocą alchemii – która nie kryła przed nimi tajemnic – pozbyli się wroga w ciągu kilku chwil. Król Roland z wdzięczności chciał podarować coś wybawcom – ci natomiast poprosili tylko o możliwość wydobywania bardzo cennego oraz niezwykle rzadkiego minerału jakim jest Elenium.

Royal Quest i dobre złego początki

Któregoś dnia do Króla przybyła prorokini Aqua, z przerażającą wizją. Okazało się, że nowi sojusznicy zwani czarnymi alchemikami nieśli śmierć i zniszczenie wszędzie tam gdzie się pojawiali. Oczywiście potrzebowali drogocennego materiału Elenium, ale do swoich eksperymentów potrzebowali jeszcze czynnika ludzkiego! Zabierali ludziom dusze dzięki którym byli nieśmiertelni i mogli się odradzać, a ciało wykorzystywali do tworzenia chimer – ich głównej broni.

SCREENY Z GRY

Gra mmorpg Royal Quest

Król zaprzysiągł, że pozbędzie się alchemików i pomści wszystkich swoich poddanych. Do walki z homunkulami przyłączyły się inne stworzenia. W końcu alchemicy zostali wygnani z planety, ale część ich skryła się w jaskiniach i dalej wydobywała surowiec. Natomiast cały świat Aury, słabł w wyniku tracenia tylu niewinnych dusz i ubywaniu Elenium.

Tutaj zaczyna się Twoja przygoda w mmorpg Royal Quest!

Zaczynasz jako rekrut, który przybył do zamku na odpowiedź Króla. Przez pierwsze 20 leveli (szybko lecą;) poznajesz świat Aury, prawa jakie rządzą rozgrywką i uczysz się podstaw. Nareszcie możesz wybrać specjalizację, których w tej darmowej grze mmorpg nie brakuje. Do wyboru masz:

  • Szermierza –którego specjalizacje to Krzyżowiec albo Rycerz ciemności,
  • Strzelca – którego specjalizacje to Snajper albo Łowca,
  • Maga – który może stać się Czarodziejem albo Czarnoksiężnikiem
  • Złodzieja – ze specjalizacją jako Rozbójnik albo Skrytobójca

Royal Quest jest grą do pobrania. Przy rozpoczęciu tej mmo musimy stworzyć swoją postać. Zaczniemy od wyboru płci, koloru skóry, koloru włosów, wyboru twarzy i doboru fryzury. Po dokonaniu wyboru odnośnie klasy i wyglądu wchodzimy do świata Aury.

Każdą grę mmorpg definiuje rozwój postaci. W Royal Quest mamy pełny wpływ na rozwój naszej postaci. Musimy odpowiednio dysponować jej parametrami od siły i zręczności, przez celność, wytrzymałość i inteligencję, aż do szczęścia. Dodatkowo do naszej dyspozycji pozostają biegłości jak i drzewka talentów. Nie zapominajmy o umiejętnościach i zdolnościach, czarach, ekwipunku (który zmienia wygląd naszej postaci!) i wielu innych cechach, których jest pełno w tej.

Świat przedstawiony jest ogromny i miejsc do odwiedzenia jest niezliczona ilość. Dodatkowo potworów, z którymi przyjdzie nam walczyć jest mnóstwo i na pewno nie będziecie się nudzić!

Cała Royal Quest jest po POLSKU!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W ROYAL QUEST

Przeczytaj inne:
Duty of Heroes - darmowe gry mmorpg, mmo fantasy
Duty of Heroes – pokonaj nieumarłych i zostań wielkim władcą! (zamknięta)

Duty of Heroes (Legion Śmierci) pozwala graczom na prowadzenie rozgrywki taktycznej. Rozmaite i ciekawe zadania oraz wyzwania, które nie są łatwe do udźwignięcia ale dające za to dużo frajdy i zabawy podczas bitew i walki, przenoszące gracza w nieco odległe czasy. Gracz, jako główny bohater staje się tutaj śmiałkiem, który...

Zamknij