Runes Of Magic – Odkryj świat Taborei

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Runes Of Magic - Odkryj świat Taborei

Kilka słów o historii świata Taborea. Dawno temu w głowie boga o imieniu Ayvenas zaświtał pomysł, aby stworzyć świat, opisując go w książce. W ten sposób narodziła się majestatyczna Taborea, w której panował wszechobecny pokój. Im dłużej Ayvenas zastanawiał się jednak nad swoim tworem, tym częściej zadawał sobie pytanie, co stałoby się, gdyby zawartość księgi nie była tak niewinna i spokojna. Taborea zmieniła się. Mędrcy stali się lekkomyślni, pokojowo nastawione elfy agresywne, a odważne krasnoludy przemieniły się w nienasycone stworzenia. Od tego czasu na świecie roi się od smoków, potworów i innych okrutnych bestii. Teraz Taboera potrzebuje bohatera.

Dołącz do bohaterów darmowej gry MMORPG Runes Of Magic

Zacznijmy od tego, że Runes of Magic jest darmową grą MMORPG po polsku i do pobrania. Wystarczy kliknąć przycisk zagraj teraz, wypełnić formularz i zaczniemy pobierać grę.

Co nam oferuje ta MMORPG Runes Of Magic? Otóż zacznijmy od początku.

Zaczynamy oczywiście od stworzenia swojego bohatera. Do wyboru oprócz samego wyglądu postaci poprzez zmianę fryzury, postawy, kolorów itd. mamy płeć, rasę, oraz co najważniejsze klasę postaci. Do wyboru mamy 3 rasy: Ludzi, Elfów oraz Krasnoludów. Każda z ras ma do wyboru ok 6 klas z 10 dostępnych, a są to: Wojownik, Zwiadowca, Łotr, Mag, Kapłan, Rycerz, Druid, Strażnik, Czarnoksiężnik i Champion (Czempion). Ciekawostką w Runes Of Magic jest system wieloklasowy. Dzięki temu levelujemy i rozwijamy dwie klasy jednocześnie, co daje nam dostęp do elitarnych umiejętności charakterystycznych dla danej kombinacji. Umiejętności elitarne mogą pochodzić również z zestawów przedmiotów dostępnych w świecie Runes Of Magic.

SCREENY Z GRY

Darmowa gra mmo rpg Runes Of M

Na czym będzie polegała nasza rozgrywka w Runes of Magic?

Po stworzeniu postaci i wybraniu rasy oraz klasy naszym oczom ukaże się cudowny świat fantasy. Ta gra jest pełna różnych ciekawych stworzeń i pięknych krain, które z czasem będziemy odkrywać. Interfejs i styl rozgrywki jest bardzo podobny do niesamowicie popularnej (lecz płatnej) gry World of Warcraft. Runes Of Magic oferuje nam tak samo dużo niesamowitej zabawy pełnej przygód za to za darmo i całkowicie po Polsku (specjalnie zostały stworzone już 3 Polskie serwery)

Czym zajmie nas Runes Of Magic?

Będziemi mieli co tutaj robić. A zajmiemy się miedzy innymi: Questami, handlem, zbieraniem itemów, rajdowaniem zarówno w instancjach jak i na dużych rajdach, levelowaniem (ciągle rosnący poziom maksymalny), rozwojem postaci, rozwojem naszych profesji, zbieractwem oraz innymi rzemiosłami, zdobywaniem surowców poprzez sadzenie roślin. Dodatkowo urządzaniem własnego mieszkania(!) ulepszaniem naszego wyglądu, małżeństwami(!), rozwojem gildii, modyfikowaniem zamków gildiowych, potyczkami, znakomitymi walkami, oraz wieloma innymi rzeczami, które zabiorą nas w cudowny świat fantasy pełny magii i niesamowitych przygód.

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W RUNES OF MAGIC

Przeczytaj inne:
World of Tanks - Darmowa symulacja wojenna gra MMO
World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

World of Tanks to darmowa gra MMO - wojenny symulator Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych Na czym polega cała gra? Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie...

Zamknij