SeaFight – zostań najstraszniejszym z piratów!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

SeaFight stanowi idealny kompromis dla każdego kto kocha,

ale marzy również o klimacie morskich bitew. To właśnie tutaj gracze mają szansę zakosztować w świecie, który kryje w sobie morskie skarby, a jednocześnie zahacza o klimat fantasy.
Smak pirackiego życia gracz poznaje jako młody awanturnik, który staje się kapitanem niewielkiego okrętu. Na lądzie nie ma już nic, co ciekawiłoby przyszłego pirata. Wyrusza on więc na poszukiwania skarbu. Jego droga usłana różnymi potyczkami, zadaniami i wyzwaniami wiedzie nie tylko do cennego skarbu, ale także do tego, by stać się najpotężniejszym z potężnych. Zyskać sławę jako pirat karaibskich wód, którego bać się będą wszyscy inni przeciwnicy.

Screeny z SeaFight

seafight

Do wyboru ma przed sobą wiele różnego rodzaju okrętów, które będzie również ulepszał wedle własnych upodobań. Celem ulepszeń jest wzmocnić to co najlepsze w okręcie, a ukryć za to jego słabe strony. W zadaniu tym pomogą mu zdobywane pieniądze, które wyda na nowe żagle i pokłady, lepsze działa i wiele innych elementów, które na morzu mogą być dla niego przydatne. Dodatkowo trzeba zatrudnić załogę, a tę będzie tworzyć nikt inny, jak najstraszniejsi piraci. To dzięki nim ocena stanie otworem, a walki nabiorą rozmachu – niezależnie od tego czy prowadzone będą z komputerowymi przeciwnikami, czy też może z innymi graczami. Ekscytujące bitwy przetestują wszystkie umiejętności żeglarskie i zweryfikują, kto zasługuje na miano prawdziwego, groźnego pirata karaibskich wód.

Trailer z SeaFight

YouTube Preview Image

Na początku trzeba wykonywać poszczególne, bowiem stawać do walki z niewielkim stateczkiem i nic nie znaczącą załogą oznacza automatyczną porażkę. Z czasem jednak statek będzie się rozrastał, a załoga będzie coraz silniejsza. W można skorzystać również z elitarnych jednostek. Morskie potwory nie ułatwiają walki o lepsze okręty i cenny skarb, ale z pewnością urozmaicają niesamowicie wszystkie potyczki.
SeaFight to piracka o wielu możliwościach. Prowadząc przez epickie bity i oferując na każdym kroku ciekawy świat oceaniczny zabarwiony nieco fantastyką, gwarantuje doskonałą zabawę.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W SEAFIGHT

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Drakesang - Darmowa Gra MMO RPG
Drakensang online – Darmowa gra MMORPG

Kolejna darmowa gra mmorpg Drakensang Online. Ogromna ilość graczy to efekt odpowiednio dopracowanej grafiki jak na grę przeglądarkową, a także tematyki fantasy, która od zawsze miała wzięcie u fanow gier mmorpg. Gra jest stworzona w trój wymiarze, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na wartości. Kontynuacja serii przyprawiającej dreszczyk u fanów...

Zamknij