Shakes & Fidget – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Shakes & Fidget to darmowa fantazy RPG

,która nie będzie od nas wymagała super nowoczesnego komputera, standardowo wystarczy nam dobre łącze internetowe i jedna z najnowszych przeglądarek.

Jedna wielka przygoda, tak nazwać można naprawdę wesołą grę jaką jest Shakes & Fidget. Podczas rejestracji w będziemy musieli wybrać jedną z trzech ras występujących w. Mamy wybór pomiędzy krasnoludami, demonami lub gnomami. Wybór należy do nas, powinniśmy dokonać go po odpowiednim porównaniu wszystkich ras. Dodatkowo musimy wybrać jeszcze profesję dla naszej postaci, profesji w jest również trzy, a mianowicie magik, zwiadowca oraz wojownik.

  • Magik włada potężnymi zaklęciami
  • Wojownik jest perfekcyjny w walce z bliska,
  • Zwiadowca to cichy zabójca wykorzystujący swoją zwinność.

Screeny z Shakes & Fidget

Darmowa Gra MMO ShakesFidget

Jak na darmową grę MMO RPG przystało

przyjdzie nam rozwiązywać różnego rodzaju zadania. Jednak nie zapominajmy o tym, że nasza postać musi się rozwijać. Śmiało można powiedzieć, że rozpoczyna się co dwadzieścia cztery godziny wraz z ponownym uzupełnieniem punktów ochoty na przygody. Jednak za drobną opłatą punkty te możemy odzyskać w karczmie. Najczęstszą formą sprawdzenia swojej postaci, jej umiejętności oraz ekwipunku jest oczywiście zmierzenie się z innymi graczami, którzy również są chętni do walki. Możemy to zrobić na specjalnej arenie.

W karczmie znajdziemy gospodarza, który zawsze będzie miał ciekawe zadania dla praktycznie każdego gracza, pomoże to nam zdobyć srebro i złoto, dzięki któremu będziemy mogli znacznie urozmaicić nasze życie. Jednak na samym początku kiedy nasza postać nie należy do najsilniejszych poleca się korzystanie ze sposobu zdobywania złota i srebra poprzez codzienną pracę. W mieście znajdziemy również inne budynki w których będziemy mogli kupić zarówno ekwipunek taki jak zbroja, hełmy i inne, jak i różnego rodzaju eliksiry.

Shakes & Fidget to darmowa ciesząca się popularnością

praktycznie na całym świecie. W naszym kraju, ta komiksowa, zabawna i darmowa mmo również cieszy się niemałą popularnością, gdyż aktualnie dla naszego kraju jest dostępnych aż kilkanaście serwerów.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W SHAKES AND FIDGET

Przeczytaj inne:
lord of the rings online logo - darmowe gry mmorpg
Lord of the Rings Online – wybierz się w podróż do Śródziemia!

Lord of The Rings to kultowa gra, która już od wielu lat interesuje graczy będących fanami powieści Tolkiena. Ale frajdę przyniesie nie tylko tym, którzy lubują się w tego typu klimatach. Wcielając się w postać jednego z bohaterów, epicka przygoda pozwala doprowadzić do momentu, w którym gracz będzie mógł o...

Zamknij