Shards of War – MOBA nowej generacji (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Shards Of War to naprawdę wciągająca którą możemyć za darmo. Wystarczy zarejestrować się na ich stronie i już możemy pobierać. To wspaniała science-fiction, gdzie mamy swoją postać i musimy pokonać przeciwnika wraz ze swoją drużyną.

Co wyróżnia Shards of War?

Przede wszystkim jest to akcji, która należy do popularnego gatunku Multiplayer Online Battle Arena (MOBA). Cała walka jaką odbywamy dzieje się w „przyszłości” gdzie mamy umiejętności i niezwykłe bronie czy maszyny. Teren składa się z budynków których nie możemy zaobserwować na co dzień, są wyjątkowe i niezwykłe. Tak samo postacie, które współgrają z maszynami razem pokonując przeciwnika. Bitwa trwa 20 minut, gdy zginiemy odradzamy się powrotem na spawn po kilku sekundach, gdzie rywalizują dwie drużyny 5 na 5. Oczywiście gramy z realnymi użytkownikami siedzącymi przed komputerami. Na samym początku możemy sobie wybrać postać odpowiadającą naszym wymaganiom. Są także poziomy, które zdobywamy podczas bitwy, gdy zbieramy tak zwane XP zabijając przeciwników czy rozwalając maszyny przeciwnej drużyny.

Ogólnie posiada bardzo dobrze dopracowaną grafikę, niespotykaną i wprowadzającą w nastrój świata przyszłości, skąd każdy może sobie wyobrażać jak on będzie wyglądał. Wszystkie postacie, maszyny, budynki oraz animacje wyglądają świetnie. Nie widać jakichkolwiek Bugów czy błędów, a to pewnie dlatego że możemy ją pobrać na komputer nie grając na przeglądarce. Jedyne czego brakuje to ciekawej ścieżki dźwiękowej, która dopełniała by wprowadzanie gracza w fantastyczny nastrój, jednak na szczęście grafika uzupełnia pewne luki. To co także mi się nie podoba to sterowanie z góry. Myślę że o wiele lepiej prezentowałoby się sterowanie postacią 3D, ponieważ teraz często właśnie w ten sposób już konkretnie zabierają w świat przyszłości.

Screeny z Shards of War

Shards of War - Gra moba mmorp

Shards of War gorąco polecam i zachęcam do zagrania, chociaż posiada ona troszkę niedociągnięć i luk, to jednak sama w sobie jest bardzo ciekawa i osoby które zacięcie grają czy po prostu lubią akcję i przyszłość to jest coś dla nich. A tym bardziej, że jest to rozgrywka.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Shakes i Fidget - Darmowa Gra MMO RPG
Shakes & Fidget – Darmowa gra MMO RPG

Shakes & Fidget to darmowa gra przeglądarkowa fantazy MMO RPG ,która nie będzie od nas wymagała super nowoczesnego komputera, standardowo wystarczy nam dobre łącze internetowe i jedna z najnowszych przeglądarek. Jedna wielka przygoda, tak nazwać można naprawdę wesołą grę jaką jest Shakes & Fidget. Podczas rejestracji w grze będziemy musieli...

Zamknij