Smite – Zostań bogiem!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest
„Smite” to bardzo ciekawa pod względem walk i zręczności. Wprowadza nas w nastrój „fantasy”, gdzie wcielamy się w bóstwa, które pochodzą z różnych mitologii.

Gracze już zapewne domyślają się o co tak naprawdę może chodzić? Jaki jest cel? Otóż wybierając z pośród postaci możemy patrzeć na różne rodzaje umiejętności, mocy, czy tym podobnym. Oczywiście wszystko rozwija się podczas walki. Z biegiem czasu stajemy się coraz to lepsi i lepsi. Jak to już wiadomo celem walk jest dotarcie do bazy wroga i zabicie potężnego bossa. Jak tego dokonać samemu? Na szczęście nie musimy się martwić, ponieważ mamy sojuszników, którymi nie sterujemy my, lecz komputer. Wygrane złoto możemy przeznaczyć na rozwój naszej postaci tzn. mocy, umiejętności itp. Ta wymaga od nas dużego refleksu i zręczności, gdyż to my sterujemy postacią z jej perspektywy.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W SMITE

Wszystko się bardzo ładnie prezentuję. Zespół musiał włożyć wiele pracy w ten projekt aby osiągnąć taki sukces. Grafika jest naprawdę wspaniała i przyjemna dla oka, a szczególnie dla osób lubiących takie typy, które ukazują bogów w dobrej jakości. Cały interfejs jest bardzo dobrze ułożony. Nie ma problemu praktycznie z niczym, wszędzie mamy szybki dostęp i przy tym nie ogranicza nam to widoczności na ważne elementy oraz nie ma dużego natłoku zbędnych informacji, a wręcz odwrotnie, które tylko pomagają użytkownikowi. Dostajemy także ciekawą ścieżkę dźwiękową, która urozmaica nam całą rozgrywkę.

Screeny z Smite

Screeny z Darmowej gry Smite

Grę jak najbardziej polecam dla fanów „zręcznościowych”. Do tego jeszcze te wszystkie możliwości mamy zupełnie za darmo. Jednak wiadomo, że są małe płatności na szybszy rozwój , czy lepsze możliwości, jednak wiadomo z czegoś gra musi się jednak utrzymywać. Co jest w tym wszystkim jeszcze najlepsze i zachęcające do zagrania właśnie w tą grę? To, że jest to rozgrywka multiplayer. Możemy zagrać razem wiedząc, że przeciwnik to człowiek siedzący przed komputerem, który chce za wszelką cenę nas pokonać. Gra jest trochę wymagająca zwarzywszy na świetną grafikę. Dodając można powiedzieć, że jest ona zbudowana na technologii Unreal Engine 3.0 i to właśnie wszystko wyjaśnia.

YouTube Preview Image
Przeczytaj inne:
SeaFight - zostań najstraszniejszym z piratów! Darmowe gry mmo fantasy
SeaFight – zostań najstraszniejszym z piratów!

SeaFight stanowi idealny kompromis dla każdego kto kocha gry, ale marzy również o klimacie morskich bitew. To właśnie tutaj gracze mają szansę zakosztować w świecie, który kryje w sobie morskie skarby, a jednocześnie zahacza o klimat fantasy. Smak pirackiego życia gracz poznaje jako młody awanturnik, który staje się kapitanem niewielkiego okrętu....

Zamknij