Star Conflict – kosmiczna zabawa!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Star Conflict to kosmiczna zabawa. Symulator, który przeniesie w kosmiczny, fantastyczny świat i pozwoli graczom wcielić się w pilota statku kosmicznego. Pozwoli walczyć z innym graczami, ulepszać swój statek, a także stawać w szranki z komputerowymi przeciwnikami.

Screeny z Star Conflict

star-conflict

Gracze zasiadają za sterami wybranych statków kosmicznych. Mogą je doskonalić i ulepszać, aby lepiej radzić sobie podczas bojów toczonych w odległej przyszłości, dodatkowo mają za zadanie wykonywać kolejne. Odnajdą się tutaj ci, którzy lubią walczyć w pojedynkę, ale i ci, którzy chcą się bawić w towarzystwie innych kosmicznych bohaterów. W do wyboru są szybkie myśliwce i ciężkie fregaty, a każdy tego typu kosmiczny pojazd można doposażyć, dla własnych korzyści. Na polu walki jest wiele zadań, którym trzeba podołać, dlatego modyfikacja statku pod tę okoliczność staje się niemal koniecznością.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W STAR CONFLICT

Star Conflict oferuje kilkadziesiąt różnych sektorów. Stanowią one tło do przeżywania przygód w odległym świecie i kryją w swoich zakamarkach stacje kosmiczne, pasy asteroidów i wiele innych. To właśnie wokół nich odbywają się walki. Każda wygrana wiąże się z punktami doświadczenia i dopływem gotówki. Ten można przeznaczyć na ulepszenie swojego statku lub kupno zupełnie nowego, który zaoferuje jeszcze więcej możliwości.

Trailer z Star Conflict

YouTube Preview Image

Wybrany sektor, który jest dostępny w tej, może znaleźć się pod panowaniem wirtualnego bohatera, ale temu zadaniu nie podoła sam. Musi założyć własną gildię i stać się częścią określonej korporacji. Całość odbywa się w dynamicznym świecie opatrzonym niesamowitą, kosmiczną grafiką. Symulator ten zadowoli nawet najbardziej wymagających, bo nie brak tu atrakcji, a poprowadzenie do zwycięstwa wiedzie różnymi drogami. Modyfikacje statków, wybór i kupno nowych, doposażenie, nowe wyzwania i zadania na każdym kroku czynią Star Conflict atrakcyjnym i wciągającym na długie godziny. Niemała adrenalina, napięcie co czeka dalej na gracza i wspólne boje toczone przeciwko kosmicznym wrogom zasługują na uwagę.

Star Conflict - kosmiczna zabawa!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Home - horror w innym wydaniu - darmowe gry mmo
Home – horror w innym wydaniu

Home to unikatowa gra przygodowa stworzona przez jedną osobą - Benjamina Riversa. Gra jest zrealizowana w pięknym pixelowym stylu nawiązującym do klasyki gatunku gier przygodowych/horror. Home jest to tajemnica morderstwa z pewnym zwrotem akcji - ostatecznie to gracz decyduję o tym co się stanie i jak zakończy się cała historia....

Zamknij