Taern – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Gra fantazy rpg jaką jest Taern,

a właściwie The Pride of Taern to produkcja, która do tej pory przyciągnęła naprawdę dużą ilość graczy. Już na czterech serwerach zarejestrowanych jest nieco ponad 200 tysięcy.

Fantastyczna gra rpg – historia krainy Taern

Świat fantasy jest pełen różnych pięknych i mistycznych krain. Jedną z nich poznajemy na początku. Jest to spokojna kraina Taern, w której żyło wielu mieszkańców, aż do momentu, kiedy okrutne państwo Utor zdecydowało się zniszczyć spokój mieszkańców krainy Taern. Król krainy Taern próbował walczyć o niepodległość, jednak wojska negatywnie nastawionego cesarstwa Utor zrównały z ziemią wszystkie jednostki wojskowe naszej krainy. Tylko nieliczni zdołali się schronić, by z ukrycia dążyć do odzyskania niepodległości i zniszczyć wrogie jednostki.

Screeny z Taern

Darmowa Gra MMO Taern

Czy staniesz w szeregach armii Taern aby przywrócić jej dawną chwałę?

Pod względem graficznym walka przypomni wielu graczom godziny spędzone nad Heroes of Might and Magic. Cała sztuka polega na wybraniu odpowiedniej taktyki. Zaraz po załadowaniu obrazu mamy dziesięć sekund by szybko obrać konkretną strategię, w dużej mierze to ona decyduje o naszym powodzeniu lub porażce.

The Pride of Taern to

… polskiej produkcji!. Jak widać, gra nawet całkiem się udała, a w nią aż 200 tysięcy! Podsumowując trzeba powiedzieć, że plusem jest naprawdę ogromna ilość questów dzięki czemu nie będziemy znudzeniu po dwóch dniach walki.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W TAERN

Przeczytaj inne:
4 Story - Darmowa Gra MMO RPG
4 Story – Darmowa gra MMO RPG

4 Story jest grą typu fantasy MMO RPG w której możesz wykazać się swoją zręcznością i odwagą w zaciekłych bitwach o wspaniałe zamki i niezmierzone obszary. Wybór należy do Ciebie, dla którego z narodów będziesz walczyć i rzucisz się w wir zaciętych bitew o warowne twierdze. Wyrusz ze swoimi przyjaciółmi...

Zamknij