Tera – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

TERA – darmowa MMO RPG i bajkowy świat elfów, które muszą walczyć o przetrwanie.

Dwie rasy, Elfy oraz Elin zjednoczyły się by walczyć ze złem, stają ramię w ramię w szranki z wrogami by walczyć o swoje przetrwanie. Jednak wszystko zaczęło się wiele lat wcześniej gdy dwaj tytani o niezwykle potężnych mocach stworzyli ziemię Tera. To także w wyniku działania tych potężnych postaci powstały rasy zamieszkujące te tereny, czyli Ludzie, Elfy, Amani, Castanicy, Baracy, a także Elin. Jednak nie wszystko było tak kolorowa jak mogło się wydawać, bo powstała także wroga rasa, Argoni, nazwani metaliczną rasą, która niekoniecznie miała w planach pokojowe rozmowy z pozostałymi mieszkańcami tego świata.

Którą z klas wybierzesz aby stawic czolo zlu w krainie Tera

Screeny z Tera

Darmowa Gra MMO RPG Tera

Już po rejestracji w stanie przed nami trudny wybór, ponieważ będziemy musieli zdecydować, którą z ośmiu klas postaci będziemy chcieli reprezentować. Czy będzie to Archer, który świetnie walczy na odległość? Może Berserker, który sieka wszystko bronią dwuręczną lub Mystic posługujący się przywołanymi duchami? Z kolei Lancer to klasa postaci, która cechuje się wysokim poziomem obrony, nie tylko siebie ale także członków swojej drużyny, używa do tego tarczy. Priest zajmuje się leczeniem swoich towarzyszy, a Slayer to okrutny zabijaka walczący dwuręcznymi, ogromnymi mieczami. Sorcerer to klasa władająca potężną i destrukcyjną magią, natomiast Warrior to klasa, która potrafi wykonać akrobacje używając jednocześnie dwóch broni, siekając przeciwników na drobne kawałki. Którą z klas wybierzesz?

Walcz z Argonami oraz innymi stworami czyhającymi na każdym rogu, zdobywaj doświadczenie, zbieraj pieniądze, ulepszaj swoją postać i wyposażaj ją w coraz to lepszy ekwipunek. Wykonuj wiele zadań, łącz się w sojusze z innymi graczami by zwalczać zło w krainie Tera.

Kilka slow podsumowujac darmowa gre RPG Tera

Gra RPG Tera to produkcja z rozmachem, która zachwyci jednocześnie grafiką jak i oprawą muzyczną niejednego gracza. Szereg zadań zapewni wiele godzin dobrej i trzymającej w napięciu zabawy. Możliwość łączenia się w sojusze pozwala na naprawdę niezwykłe przygody w najdalszych zakątkach terytorium Argonów.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W TERA

Przeczytaj inne:
Plemiona - zostań wielkim średniowiecznym władcą! - darmowe gry mmorts
Plemiona – zostań wielkim średniowiecznym władcą!

Plemiona to gra, która pozwala graczom od niewiele znaczącego władcy stać się naprawdę potężną osobą mającą władzę nad wszystkimi i wszystkim. Zaczynając od władcy niewielkiej wioski, z dobrą strategią i taktyką można z czasem stać się władcą potęgi militarnej, które boją się wszyscy przeciwnicy. Wyobraźmy sobie malowniczą wioskę w średniowiecznej krainie, która...

Zamknij