Tera – Darmowa gra MMO RPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

TERA – darmowa MMO RPG i bajkowy świat elfów, które muszą walczyć o przetrwanie.

Dwie rasy, Elfy oraz Elin zjednoczyły się by walczyć ze złem, stają ramię w ramię w szranki z wrogami by walczyć o swoje przetrwanie. Jednak wszystko zaczęło się wiele lat wcześniej gdy dwaj tytani o niezwykle potężnych mocach stworzyli ziemię Tera. To także w wyniku działania tych potężnych postaci powstały rasy zamieszkujące te tereny, czyli Ludzie, Elfy, Amani, Castanicy, Baracy, a także Elin. Jednak nie wszystko było tak kolorowa jak mogło się wydawać, bo powstała także wroga rasa, Argoni, nazwani metaliczną rasą, która niekoniecznie miała w planach pokojowe rozmowy z pozostałymi mieszkańcami tego świata.

Którą z klas wybierzesz aby stawic czolo zlu w krainie Tera

Screeny z Tera

Darmowa Gra MMO RPG Tera

Już po rejestracji w stanie przed nami trudny wybór, ponieważ będziemy musieli zdecydować, którą z ośmiu klas postaci będziemy chcieli reprezentować. Czy będzie to Archer, który świetnie walczy na odległość? Może Berserker, który sieka wszystko bronią dwuręczną lub Mystic posługujący się przywołanymi duchami? Z kolei Lancer to klasa postaci, która cechuje się wysokim poziomem obrony, nie tylko siebie ale także członków swojej drużyny, używa do tego tarczy. Priest zajmuje się leczeniem swoich towarzyszy, a Slayer to okrutny zabijaka walczący dwuręcznymi, ogromnymi mieczami. Sorcerer to klasa władająca potężną i destrukcyjną magią, natomiast Warrior to klasa, która potrafi wykonać akrobacje używając jednocześnie dwóch broni, siekając przeciwników na drobne kawałki. Którą z klas wybierzesz?

Walcz z Argonami oraz innymi stworami czyhającymi na każdym rogu, zdobywaj doświadczenie, zbieraj pieniądze, ulepszaj swoją postać i wyposażaj ją w coraz to lepszy ekwipunek. Wykonuj wiele zadań, łącz się w sojusze z innymi graczami by zwalczać zło w krainie Tera.

Kilka slow podsumowujac darmowa gre RPG Tera

Gra RPG Tera to produkcja z rozmachem, która zachwyci jednocześnie grafiką jak i oprawą muzyczną niejednego gracza. Szereg zadań zapewni wiele godzin dobrej i trzymającej w napięciu zabawy. Możliwość łączenia się w sojusze pozwala na naprawdę niezwykłe przygody w najdalszych zakątkach terytorium Argonów.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W TERA

Przeczytaj inne:
Darmowa gra mmo fps skill
S.K.I.L.L – Następca Counter Strike?

S.K.I.L.L. czyli Darmowa gra MMO FPS kompletnie inny od reszty! Wojenny FPS napędzany Unreal Engine 3. S.K.I.L.L. to gra z wyśmienitym silnikiem graficznym Unreal Engine 3, który napędzał już nie jeden genialny tytuł, który odniósł ogromny sukces na rynku gier multiplayerowych. S.K.I.L.L. jest to gra mmo fps, w której w...

Zamknij