The West – w samo południe

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Ci, którzy od zawsze kochają klimat, muzykę, grafikę i wydarzenia niczym z prawdziwego westernu, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w The West. Przygodowej, która traktuje o życiu na Dzikim Zachodzie. To decyduje, jak potoczą się jego losy. Czy wcieli się w postać rewolwerowca, kowboja, a może wymiar sprawiedliwości i renegata, który ściga przestępców?

Trailer z The West

YouTube Preview Image

Przed graczem stoją wyzwania na pustynnych pustkowiach i konieczność pokonania groźnych rewolwerowców, o ile sami nie będą chcieli stać się jednymi z nich. Każda wybrana postać charakteryzuje się siłą, sprawnością, zręcznością i charyzmą, ale to nie wszystko. Pozostaje jeszcze dwadzieścia umiejętności bohatera, każdą z nich może ulepszać. Czeka tu wiele zadań do wykonania, a od tego, która umiejętność zostanie ulepszona, zależy ich ostateczny wynik. W saloonie można zyskać pracę, za gotówkę bądź wartościowe przedmioty. Nie można z pewnością mówić o złych wyborach, bo niezależnie od tego, czy zdecyduje się udać w pogoń za groźnym bandytą, czy jednak będzie wolał pewny i spokojny zbiór tytoniu, może odnieść sukces ale nieodpowiednia strategia i lekceważenie przeciwników poprowadzą go do sromotnej porażki na Dzikim Zachodzie.

Screeny z The West

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Liczą się także umiejętności, a słabi gracze nie będą mieli szans sprostać wyzwaniom. Stracą honor, pieniądze, a nawet życie, gdy staną twarzą w twarz na środku drogi z groźnym rewolwerowcem i nie będą potrafili wykorzystać swoich umiejętności. Nie trzeba jednak ryzykować własną głową. Z powodzeniem można wybrać się do odległych miast i tam obserwować poczynania innych szczęśliwców lub pechowców. Wieść, teoretycznie, spokojne życie zyskując dostęp do wielu miejsc w dzikim mieście lub też przyłączać się do innych i zdobywać swoje tereny.

The West pozwala stać się bohaterem westernu. Kowbojem z prawdziwego zdarzenia, który przemierza Dziki Zachód i sieje postrach wśród innych bądź brata się z lokalną społecznością. Całość jest stworzona tak, że nie pozwala się nudzić. Dostarcza frajdy i zabawy.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W THE WEST

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Grand Prix Racing Online - stwórz najlepszy zespół w historii Formuły 1! - darmowe gry mmo
Grand Prix Racing Online – stwórz najlepszy zespół w historii Formuły 1!

Tysiące graczy z całego świata rywalizują w Grand Prix Racing Online. Gra pozwala na wcielenie się w rolę menadżera drużyny Formuły 1 i prowadzenie jej aż do tytułu mistrza świata. Bardzo realistyczna i dostarczająca wiele frajdy. Szybkie emocje, ale nie nuda. Działanie zespołu Formuły 1 jest dość skomplikowane, co nie...

Zamknij