Tribal Wars 2 – Strategia ponad wszystko!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Tribal Wars - DarmoweGryMMO.pl - graj za darmo

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W TRIBAL WARS 2

Gra Tribal Wars 2 to kontynuacja wspaniałej  przeglądarkowej Tribal Wars (Polakom znana jako „Plemiona”). Już od początku wejścia do Polski w 2006r. W tym czasie zyskała sporą popularność i dlatego twórcy postanowili stworzyć 2 część.

Co możemy robić? Tworzymy po prostu własną wioskę, jednak wygląda to o wiele lepiej niż w pierwszej części. Jest to gra MMORTS, w której mamy dużo misji, wiele różnie ciekawie nazwanych światów, różne budynki i przede wszystkim więcej opcji. Gra dosłownie wciąga nas w średniowiecze, ukazując jak to było kiedyś. My jako władcy naszej wioski musimy utrzymać się, czyli walczyć, rozwijać budynki, tym samym zdobywamy coraz to więcej punktów. Jednak jaka byłaby walka bez wojska prawda? Otóż to, gdy zbudujemy koszary, stajnie i tym podobne możemy tworzyć własną armię i atakować innych. Na początku oczywiście wioski opuszczone, które widać na mapie, jednak potem zaczyna się zabawa z walką z innymi użytkownikami (wioskami). Możemy także stworzyć własne plemię lub dołączyć do jakiegoś i stworzyć wojnę co jest głównym celem tej. Musimy podbić świat razem z naszymi sojusznikami i nie dać się pokonać.

Screeny z Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

Ale w dwójce to nie wszystko. Od razu można zauważyć ogromną zmianę grafiki. Dosłownie zwala z nóg, wygląda zupełnie inaczej, wszystko jest przedstawione tak jak kiedyś naprawdę wyglądały wioski, tzn. bardzo realistycznie. Oprócz tego cała strona się zmieniła, całe menu, to już nie wygląda jak na grę na przeglądarkę, a wręcz przeciwnie. Do tego dochodzi bardzo miła, wprowadzająca nas w nastrój średniowiecza ścieżka dźwiękowa. Zespół się bardzo postarał i wyszło naprawdę świetnie.

Jednak w tym wszystkim nie ma tylko plusów. Wielki minus to mapa. Wygląda kiepsko i lepsza niestety była w jedynce, a szczególnie przy tej wersji. Po prostu przekombinowanie. Tak samo jest za duży natłok ustawień i okienek w całym menu. Wszystko jest na wierzchu i ogranicza widoczność na mapę, wioskę itp. Jednak lepiej jest gdy większość jest schowana.

Sama bardzo mnie wciągnęła. Wszystko jest dobrze wykonane, miło się gra i przede wszystkich mamy cel do osiągnięcia. Jeżeli wcześniejłeś w „Plemiona” na pewno wiesz o czym mówię. Te wiele godzin spędzonych przed komputerem i kontrolowanie swojego wojska, surowców, ogólnie wioski. Czasami i nawet siedzi się po nocach, aby żaden z wrogów nie odebrał nam tego co zdobyliśmy. Gra jest warta polecenia, po prostu warto w nią zagrać.

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W TRIBAL WARS 2

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
World of Tanks - Darmowa symulacja wojenna gra MMO
World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

World of Tanks to darmowa gra MMO - wojenny symulator Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych Na czym polega cała gra? Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie...

Zamknij