Urban Rivals – ponadprzeciętna gra akcji już na wyciągnięcie ręki!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Przedstawiamy Wam całkiem wciągającą, a tym samym ciekawą karciankę przeglądarkową – Urban Rivals. Jeżeli potrafisz szybko i sprawnie skalkulować w myślach najlepsze posunięcie, wyliczyć ile życia możesz poświęcić by wygrać, a także skomponować talię składający się tylko i wyłącznie z najlepszych postaci to ta jest właśnie dla Ciebie.

Zasady Urban Rivals nie są zbytnio skomplikowane, co sprawia, że grę może odpalić zarówno dziecko jak i dorosły. Osobiście spotkałem się ze znaczącą przewagą graczy powyżej szesnastego roku życia, co świadczy o tym, że ta karcianka trzyma względny poziom. W liczy się przede wszystkim strategia. Jeżeli zbierzesz odpowiedni deck z silnymi postaciami o dobrym bonusie to połowa sukcesu jest już za Tobą. Następnie wystarczy tylko obrać odpowiednią taktykę i się jej trzymać. Nie da się ukryć, że to świadczy o dość dużej schematyczności.

Screeny z Urban Rivals

urban_rivals

W Urban Rivals nie masz za dużo opcji, jeśli chodzi o ścieżki rozwoju. Nowicjusze rejestrują się na stronie przede wszystkim po to, by stoczyć z innymi pojedynek. Wybierasz deck składający się z odpowiedniej liczby kart, ustawiasz tryb, szukasz przeciwnika i następuje walka. Nieco bardziej zaawansowani gracze, którym znudziły się ciągłe pojedynki, stawiają na rozwój i kolekcję posiadanych przez siebie kart. Oczywiście, czym więcej prawdziwych pieniędzy posiadasz tym lepiej. Boostery z kartami możesz kupić za prawdziwą gotówkę.

Trailer z Urban Rivals

YouTube Preview Image

Grę rozpoczynasz mając osiem postaci. Osiem jest Twoim minimum. Podczas w szeregi swojej drużyny możesz przyjąć minimum ośmiu wojowników, co równa się ośmiu kartom. Zanim staniesz się sławny i utalentowany musisz przejść przez wiele rozgrywek dla początkujących, pokoi dla nowicjuszy, a także nieuniknionych porażek. Odpowiednia taktyka pozwoli Ci jednak pokonać wrogów i stać się najlepszym z najlepszych. Z każdym rozegranym meczem zyskujesz doświadczenie, które przekłada się na poziom Twoich postaci. Ciekawe jest, że wraz z ich ulepszeniami, zmieniają one również swój wygląd.

Urban Rivals jest zatem grą odpowiednią zarówno dla fanów karcianek jak i dla którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym rodzaju rozrywki. Do dzieła!

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W URBAN RIVALS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
redoran
Redoran, tekstowe MMORPG

Rozwinięcie technologii wpłynęło niewątpliwie na cały otaczający nas świat co wiąże się również z udoskonalenie i stworzeniem nowych wytycznych w funkcjonowaniu dzisiejszych gier komputerowych. Nie tylko zadziwiają nieprawdopodobnymi efektami graficznymi, ale dzięki swoim rozbudowanym wątkom i samoistnym uzależnieniem od siebie gracza poprzez zdobywanie kolejnych poziomów w idealnie rozbudowanym świecie. Oszałamiają...

Zamknij