Urban Rivals – ponadprzeciętna gra akcji już na wyciągnięcie ręki!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Przedstawiamy Wam całkiem wciągającą, a tym samym ciekawą karciankę przeglądarkową – Urban Rivals. Jeżeli potrafisz szybko i sprawnie skalkulować w myślach najlepsze posunięcie, wyliczyć ile życia możesz poświęcić by wygrać, a także skomponować talię składający się tylko i wyłącznie z najlepszych postaci to ta jest właśnie dla Ciebie.

Zasady Urban Rivals nie są zbytnio skomplikowane, co sprawia, że grę może odpalić zarówno dziecko jak i dorosły. Osobiście spotkałem się ze znaczącą przewagą graczy powyżej szesnastego roku życia, co świadczy o tym, że ta karcianka trzyma względny poziom. W liczy się przede wszystkim strategia. Jeżeli zbierzesz odpowiedni deck z silnymi postaciami o dobrym bonusie to połowa sukcesu jest już za Tobą. Następnie wystarczy tylko obrać odpowiednią taktykę i się jej trzymać. Nie da się ukryć, że to świadczy o dość dużej schematyczności.

Screeny z Urban Rivals

urban_rivals

W Urban Rivals nie masz za dużo opcji, jeśli chodzi o ścieżki rozwoju. Nowicjusze rejestrują się na stronie przede wszystkim po to, by stoczyć z innymi pojedynek. Wybierasz deck składający się z odpowiedniej liczby kart, ustawiasz tryb, szukasz przeciwnika i następuje walka. Nieco bardziej zaawansowani gracze, którym znudziły się ciągłe pojedynki, stawiają na rozwój i kolekcję posiadanych przez siebie kart. Oczywiście, czym więcej prawdziwych pieniędzy posiadasz tym lepiej. Boostery z kartami możesz kupić za prawdziwą gotówkę.

Trailer z Urban Rivals

YouTube Preview Image

Grę rozpoczynasz mając osiem postaci. Osiem jest Twoim minimum. Podczas w szeregi swojej drużyny możesz przyjąć minimum ośmiu wojowników, co równa się ośmiu kartom. Zanim staniesz się sławny i utalentowany musisz przejść przez wiele rozgrywek dla początkujących, pokoi dla nowicjuszy, a także nieuniknionych porażek. Odpowiednia taktyka pozwoli Ci jednak pokonać wrogów i stać się najlepszym z najlepszych. Z każdym rozegranym meczem zyskujesz doświadczenie, które przekłada się na poziom Twoich postaci. Ciekawe jest, że wraz z ich ulepszeniami, zmieniają one również swój wygląd.

Urban Rivals jest zatem grą odpowiednią zarówno dla fanów karcianek jak i dla którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tym rodzaju rozrywki. Do dzieła!

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W URBAN RIVALS

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Conquer Online Logo - Conquer Online - wschodząca gwiazda Internetu
Conquer Online – wschodząca gwiazda Internetu

Conquer Online jest to gra MMORPG, która jeszcze nie do końca zagościła na polskim rynku. Ci, którzy zdążyli ją poznać chwalą jej bogatą fabułę oraz klimat. Akcja gry jest bardzo interesująca, bowiem toczy się w samym centrum starożytnych Chin. Niestety pokój odszedł w zapomniane na rzecz złej gildii, która zdominowała...

Zamknij