WarGame 1942 – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Wargame 1942 to kolejny tytuł darmowej mmo rts

 

na którą powinien zwrócić uwagę kazdy miłośnik historii, a przede wszystkim okresów w których światem rządziły wojny. Jak sam tytuł gry wskazuje będzie dotyczyła okresu Drugiej Wojny Światowej. Wydawcą. Gra jest dostępna na praktycznie każdą przeglądarkę internetową, wystarczy mieć najnowsze aktualizacje i dostęp do Internetu. Dodatkowym plusem jest to iz zostala przetlumaczona na wiele języków, między innymi angielski, francuski, niemiecki, portugalski i co najważniejsza jest rowniez polski!

Strategiczna mmo WarGame 1942 daje Ci możliwość wpłynięcia na los świata.

Gra WarGame 1942 również niedawno pojawiła się na rynku darmowych gier w które możemyć za pomocą przeglądarki internetowej.

Screeny z War Game 1942

Darmowe Gry MMO War Game 1942

Kilka slow o. Na początku kazdej strategicznej rts skupić się będziemy musieli na wydobywaniu surowców, za pomoca ktorych bedziemy mogli rozbudować nasze centrum o kolejne budynki, aż w końcu będziemy mogli przeprowadzać badania naukowe dające nam coraz większe możliwości w. dalszy rozwoj naszej centrali zapewni nam mozliwosc handlu z innymi graczami oraz co chyba najważniejszego w tego rodzaju grach, tworzyć nowe i dołączać do już istniejących sojuszy.

W dostępnych jest naprawdę mnóstwo ciekawych jednostek. Cala podpore i rdzen naszego wojska stanowia ludzie, więc piechota stanowi tutaj pewną podstawę każdego oddziału. Ponadto bedziemy mogli wykorzystac wojska lądowe, pancerne, artylerie i lotnictwo to aby szybko i skutecznie wygrywać walki.

Darmowa Gra RTS jaka jest WarGame 1942

Gra WarGame 1942 spodoba się dla każdego fanatyka militari oraz dla osób interesujących się historią. Gra posiada wielu, jest naprawdę mocno rozbudowana co daje nam duże pole do popisu. Zagrać w nią możemy zupełnie za darmo, a przede wszystkim w naszym ojczystym języku.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W WARGAME 1942

Przeczytaj inne:
World of Tanks - Darmowa symulacja wojenna gra MMO
World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

World of Tanks to darmowa gra MMO - wojenny symulator Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej. Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych Na czym polega cała gra? Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie...

Zamknij