WarGame 1942 – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Wargame 1942 to kolejny tytuł darmowej mmo rts

 

na którą powinien zwrócić uwagę kazdy miłośnik historii, a przede wszystkim okresów w których światem rządziły wojny. Jak sam tytuł gry wskazuje będzie dotyczyła okresu Drugiej Wojny Światowej. Wydawcą. Gra jest dostępna na praktycznie każdą przeglądarkę internetową, wystarczy mieć najnowsze aktualizacje i dostęp do Internetu. Dodatkowym plusem jest to iz zostala przetlumaczona na wiele języków, między innymi angielski, francuski, niemiecki, portugalski i co najważniejsza jest rowniez polski!

Strategiczna mmo WarGame 1942 daje Ci możliwość wpłynięcia na los świata.

Gra WarGame 1942 również niedawno pojawiła się na rynku darmowych gier w które możemyć za pomocą przeglądarki internetowej.

Screeny z War Game 1942

Darmowe Gry MMO War Game 1942

Kilka slow o. Na początku kazdej strategicznej rts skupić się będziemy musieli na wydobywaniu surowców, za pomoca ktorych bedziemy mogli rozbudować nasze centrum o kolejne budynki, aż w końcu będziemy mogli przeprowadzać badania naukowe dające nam coraz większe możliwości w. dalszy rozwoj naszej centrali zapewni nam mozliwosc handlu z innymi graczami oraz co chyba najważniejszego w tego rodzaju grach, tworzyć nowe i dołączać do już istniejących sojuszy.

W dostępnych jest naprawdę mnóstwo ciekawych jednostek. Cala podpore i rdzen naszego wojska stanowia ludzie, więc piechota stanowi tutaj pewną podstawę każdego oddziału. Ponadto bedziemy mogli wykorzystac wojska lądowe, pancerne, artylerie i lotnictwo to aby szybko i skutecznie wygrywać walki.

Darmowa Gra RTS jaka jest WarGame 1942

Gra WarGame 1942 spodoba się dla każdego fanatyka militari oraz dla osób interesujących się historią. Gra posiada wielu, jest naprawdę mocno rozbudowana co daje nam duże pole do popisu. Zagrać w nią możemy zupełnie za darmo, a przede wszystkim w naszym ojczystym języku.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W WARGAME 1942

Przeczytaj inne:
Shaiya darmowa gra mmo rpg
Shaiya – Darmowa gra MMO RPG

Shaiya - Darmowa gra MMO RPG  Przed Tobą cudowny świat MMO, a dokładniej piękna kraina Teoas stworzona przez Boginię Etain. Zamysłem Bogini było stworzenie spokojnego świata pełnego harmonii i stworzeń żyjących ze sobą w zgodzie. Kraina ta zamieszkana była przez trzy rasy: Smoków, Dumian oraz Nordein. Niestety kraina pogrążyła się...

Zamknij