Ikariam – Darmowa gra MMO RTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Ikariam – czyli darmowa mmo rts

Gra oczywiście jest darmową grą strategiczną online opartą o rozgrywkę za pomocą przeglądarki. Jej ogromną zaletą jest brak wysokich wymagań jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Wystarczy najnowsza przeglądarka ze wszystkimi potrzebnymi rozszerzeniami. Ta rts została wydana już w trzydziestu siedmiu krajach. Dzięki temu stała się jedną z o największej liczbie tłumaczeń.

Ikariam to mmo rts z elementami rpg.

Świat przedstawiony w został osadzony na wielkim archipelagu wysp w czasach starożytnych do złudzenia przypominającym starożytną Grecję. Tutaj każdy z ma tylko jeden cel. Zbudować swoje imperium, które będzie władało innymi.

W rts Ikariam kluczem do sukcesu, czyli do zbudowania potężnego kraju, jest odpowiednie gospodarowanie wszelkimi zasobami.  Zbudowania dobrze rozwiniętego imperium, zarówno pod względem gospodarczym, handlowym jak i militarnym wymaga strategicznego myślenia.

SCREENY z Ikariam

Darmowa gra MMO - Ikariam

Jak zaczniemy darmową grę w Ikariam?

Na początku władać będziemy malutkim skrawkiem ziemi na wybrzeżu jednej z wysp. Jeżeli obierzesz odpowiednią strategię to uda Ci się wybudować metropolię, jeżeli nie.. co cóż zawsze można zacząć od nowam nie? 😉 W wystepuje pięć surowców, których pozyskiwanie jest niezbędne do rozbudowy naszego małego skrawka ziemi. Podstawowymi surowcami w są materiał budowlany, wino, marmur, kryształ, a także siarka. W możemy współpracować z innymi graczami na wyspie, możemy na przykład przydzielić swoich pracowników by ci, wraz z pracownikami innych rozbudowywali nasze budowle.

W będziemy mieli również dostęp do nowych technologii. Różnego rodzaju struktur militarnych – wojska. Będziemy mogli rozwijać transport, także morski.

Ciekawym elementem występującym w są doradcy, jest ich czterech, każdy z nich zajmuje się inną dziedziną życia naszej metropolii i na bieżąco będzie nas informował o wszelkich zmianach, dobrych i złych.

Gra jest rozgrywana w czasie rzeczywistym, tak więc nie musimy być online 24/7

Ciekawa i wciągająca darmowa online, gdzie przyjmujemy jednocześnie trzy role, stratega wojennego, dyplomaty państwowego oraz handlarza.

Zapraszam Cię serdecznie do zagrania w Ikariam, która jest na prawdę ogromnie rozwiniętą grą mmo. I najważniejsze możesz w nią grać przez przeglądarkę i jest całkowicie darmowa.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W IKARIAM

Przeczytaj inne:
Star Trek Online darmowa gra mmo
Star Trek Online – Zostań oficerem gwiezdnej floty!

W grze Star Trek Online pierwszy raz pojawia się wszechświat ze Star Trek’a na tak wielką skalę. Jest to darmowe mmorpg stworzone przez Cryptic Studios, gdzie gracze stają się władcami swojego losu jako kapitan statku Federacji. Mogą również wcielić się w klingońskiego wojownika i rozszerzać granice imperium do najdalszych zakątków...

Zamknij