Zostań rycerzem z Knights.pl!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Darmowa MMORPG Knights.pl pozwala na stworzenie własnego wojownika a następnie sprawdzenie jego umiejętności w walkach z innymi graczami oraz potworami. W również dostępne są turnieje typu arena i koloseum.

Gra powstała w 2006 roku i została całkowicie napisana przez 1 osobę – w zwaną Thron. Aktualnie aktywnych jest około 950Knights.pl jest podzielona na 3 światy. Pierwszy, najstarszy – świat klasyczny z podstawową mechaniką rozgrywki. Drugi, najmłodszy z tą samą mechaniką co świat najstarszy oraz trzeci najtrudniejszy (modyfikacje w mechanice które zwiększają trudność rozgrywki). Gra jest stale rozwijana, gracze czynnie uczestniczą w rozmowach w tawernie i karczmie, gdzie ustalany jest dalszy kierunek rozwoju i omawiane ulepszenia w mechanice.

Rozwój postaci i zadania

Gra pozwala na stworzenie swojej postaci wybierając jedną z dziewięciu ras oraz klas. Każdy może dołączyć do gildii w której otrzyma pomoc od innych – członków gildii. Gracze otrzymują odpowiednie tytuły po spełnieniu pewnych wymagań, mogą wykonywać różnorodne zadania poboczne aby zdobywać przedmioty, talizmany, tajemnicze skrzynie oraz inne, cenne nagrody.

Screen z Knights.pl

Zostań rycerzem z Knights.pl!

Zostań rycerzem z Knights.pl!

Gildie

Gracz może dołączyć do jednej ze wcześniej już wspomnianych gildii. Członkowie gildii to inni prawdziwi gracze. Gildie dają dodatkowe opcje w, można również uzyskać pomoc i porady od innych wojowników. Obecność w gildii daje również dostęp do wędrówek z pozostałymi członkami gildii, bądź graczami  z gildii zaprzyjaźnionych, dostęp do portalu i kuźni. Ciekawą opcją jest także uczestnictwo w wojnach między gildiami.

Miasto

W mieście raz w miesiącu odbywają się wybory, w których gracze wybierają nowego króla. Władca miasta jest odpowiedzialny za organizację różnych wydarzeń oraz turniejów (typu arena i koloseum) przez kolejny miesiąc. W mieście dostępna jest również karczma. Dodatkowo może podjąć pracę dzięki której uzyska dodatkowe surowce.

Zagraj za darmo w Knights.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
NosTale - darmowa gra mmo rpg
NosTale – Cudowny świat anime

Poznaj fantastyczny świat darmowej gry mmorpg NosTale. Przeżywaj przygody razem z przyjaciółmi w świecie anime. NosTale jest pełne niesamowitych przygód. Możesz stać się jego częścią i budować własną historię. Pokonuj wrogów, odkrywaj nowe cudowne lokacje, handluj i rozwijaj swoją postać od broni, ubrań i biżuterii do fryzur, umiejętności i… ślubu!...

Zamknij