Neverwinter – Darmowa gra MMORPG

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Swiat darmowej gry MMORPG Dungeons & Dragons – Neverwinter

Minęło ponad sto lat, od kiedy Plaga Czarów trwale zmieniła oblicze tajemniczych i magicznych ziem Faerûnu. Upadły ogromne imperia i wielkie miasta, pozostawiając po sobie jedynie nawiedzane przez potwory ruiny i garstkę ludzi dążących do odbudowy. Wydawało się, że miasto Neverwinter, Klejnot Północy, zostało pobłogosławione przez bogów. Kiedy reszta Wybrzeża Miecza została zrujnowana przez kataklizm, Neverwinter pozostało właściwie nietknięte. To było jednak tylko tymczasowe zawieszenie nieuchronnej zagłady. Niemal 75 lat później wulkaniczna erupcja wylała na miasto ogień, popioły i płynną furię, niszcząc wszystko, co stanęło jej na drodze. Dzisiaj Neverwinter powróciło do swojej wcześniejszej chwały. Lord Neverember z Waterdeep objął miasto swoją opieką i wezwał wszystkich poszukiwaczy przygód i bohaterów dzikiej Północy do pomocy w odbudowywaniu Neverwinter w nadziei, że pewnego dnia przejmie tron i koronę. Jednak złe moce zmawiają się w mrocznych miejscach tego świata i dążą do zniszczenia wszystkiego…

Screeny z Neverwinter (D&D)

Darmowa Gra MMO Neverwinter

Neverwinter odrodzone :

 

 

Eksploruj jedno z najbardziej kochanych miast w Dungeons & Dragons i broń go, w miarę jak podnosi się z popiołów zniszczenia. Ta darmowa fantazy dziejąca się we wciągającym świecie MMORPG zabierze cię poza mury oblężonego miasta, do podziemnych przejść, na poszukiwanie zapomnianych sekretów i zaginionego skarbu.

Wymagająca, złożona, klasyczna :
Historie pełne rozmachu i walka w klasycznej fabularnej mmorpg czekają na bohaterów odważnych na tyle, by wejść do fantastycznego świata Toril i zrujnowanego miasta Neverwinter.

Wybierz własną ścieżkę do chwały :
Walcz z niebezpiecznymi wrogami w nieprzyjaznym środowisku. Strategiczna fantazy w ktorej współpracujesz z innymi, by pokonać koszmary, demony, potwory i legendarne bestie.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W NEVERWINTER

Przeczytaj inne:
lord of the rings online logo - darmowe gry mmorpg
Lord of the Rings Online – wybierz się w podróż do Śródziemia!

Lord of The Rings to kultowa gra, która już od wielu lat interesuje graczy będących fanami powieści Tolkiena. Ale frajdę przyniesie nie tylko tym, którzy lubują się w tego typu klimatach. Wcielając się w postać jednego z bohaterów, epicka przygoda pozwala doprowadzić do momentu, w którym gracz będzie mógł o...

Zamknij