DarkOrbit – Przemierzaj galaktyki

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

DarkOrbit - Przemierzaj galaktyki

DarkOrbit to kosmiczna mmo od studia Bigpoint

W tej kosmicznej siadamy za sterami statku kosmicznego i stajemy do walki z kosmicznymi robalami przemierzając galaktyki wszerz i wzdłuż. Ale nie tylko obcy będą stanowili dla nas zagrożenie.

Gra DarkOrbit zaczyna się od wybrania jednej z trzech frakcji.

Każda z nich konkuruje ze sobą prowadząc inną taktykę oraz filozofię w walce i to prowadzi do nie jednej kosmicznej bitwy. Do wyboru mamy:

  • Mars Mining Organization, który  opiera swoje działania na ogromnej sile i niepochamowanej agresji,
  • Earth Industries Corporation, której główną siłą jest potęga finansowa,
  • Venus Resources Unlimited, której członkowie posługują się sprytem i przebiegłością.

Screeny z

DarkOrbit kosmiczna gra mmo

Naszym głównym celem niezależnie od tego jaką frakcję wybierzemy jest niezmienne: gromadzić cenne surowce i wychodzić zwycięsko z zaciekłych kosmicznych starć. Aby nie zdradzać więcej szczegółów z tego ogromnego świata (w końcu to kosmos prawda? ) dodam tylko, że DarkOrbit daje nam:

Mnóstwo modyfikacji i ulepszeń zarówno naszego statku, broni i osłon.

Ekipa Bigpoint dała nam ogrom możliwości jeżeli chodzi o wybór naszych statków kosmicznych. Od wielkich potężnych latających maszyn o ogromnej sile ognia, przez mniejsze szybkie i zwinne statki szpiegowskie i wywiadowcze do prawdziwych cudeniek nowoczesnej technologii, których nawet sobie nie wyobrażacie. Jednym słowem darmowa gra DarkOrbit da nam mnóstwo  opcji dzięki, którym będziemy mogli wprowadzić własny styl i indywidualny charakter rozgrywki . Zagraj w największy kosmiczny budując międzygalaktyczną potęgę razem z przyjaciółmi, dzięki zakładaniu klanów. Razem możecie opanować całą galaktykę i rządzić w niej wprowadzając własne zasady.

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W DARK ORBIT

Przeczytaj inne:
Tribal Wars - DarmoweGryMMO.pl
Tribal Wars 2 – Strategia ponad wszystko!

Gra Tribal Wars 2 to kontynuacja wspaniałej gry  przeglądarkowej Tribal Wars (Polakom znana jako „Plemiona”). Już od początku wejścia do Polski w 2006r. W tym czasie zyskała sporą popularność i dlatego twórcy postanowili stworzyć 2 część. Co możemy robić? Tworzymy po prostu własną wioskę, jednak wygląda to o wiele lepiej niż w...

Zamknij