Drakensang Online (MMORPG)

Zagraj w Drakensang Online za darmo!

Drakensang Online to mega fajna darmowa gra przeglądarkowa, która daje nam niesamowite doznania z rodzaju hack-and-slash. Jeśli jesteś fanem Diablo od Blizzarda, to na pewno poczujesz się jak w domu przy tej grze. Mimo że na początku może wydawać się troszkę zagadkowa, to odkryjesz w niej wiele fantastycznych opcji.

  • Platforma: Web Browser
  • Gatunek: MMORPG
  • Producent: Bigpoint
  • Wydawca: Bigpoint
  • Start: 2011
  • Aktywna: Tak

W Drakensang Online mamy do wyboru tylko cztery klasy postaci, ale nie musisz się martwić, bo są one bardzo zbalansowane i każda ma swój unikalny styl. Odkrywanie nowych przedmiotów i rozwijanie swojej postaci jest naprawdę proste – wystarczy pokonać potwory, które upuszczają specjalną walutę. Dzięki temu szybko zdobędziesz nowe, ekstra rzeczy! Grafika w Drakensang Online jest po prostu oszałamiająca. Nigdy nie sądziłem, że w grze przeglądarkowej można zobaczyć coś takiego. Ale wiadomo, że ta gra potrzebuje tego, żeby walka była szybka, pełna akcji i ekscytująca. A w Drakensang Online akurat tak jest!

Do tego jeszcze mamy arenę PvP, gdzie możemy się zmierzyć z innymi graczami w dynamicznych pojedynkach. To świetna okazja, żeby się trochę poszaleć i oczywiście zdobyć nagrody. Co najlepsze, nie musisz nic pobierać, a także możesz grać zupełnie za darmo! Gra łączy w sobie najlepsze elementy Diablo z całkowicie unikalnym klimatem. Więc bez względu na to, jaki masz styl gry, Drakensang Online jest dla Ciebie!

Zagraj w Drakensang Online