My Little Farmies (MMORTS)

Ocena: 7.9/10 (głosów: 698) Zagraj za darmo w My Little Farmies

My Little Farmies to bardzo przyjemna darmowa gra MMORTS w której mamy mozliwość stworzenia i prowadzenia własnej farmy. Teraz każdy kto kiedyś marzył o hodowli własnych zwierząt lub uprawie warzyw może spełnić swoje marzenia!

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 2D
  • Producent: Upjers GmbH
  • Wydawca: Upjers GmbH
  • Start: 2012
  • Aktywna: Tak

W My Little Farmies zakladamy własną, nie dużą z poczatku farmę. Dzięki inwestowaniu w noą pieniędzy będzie zajmowała coraz większy teren. Dzięki temu będziemy mogli uprawiać bardzo zróżnicowane rośliny i budować nowe budynki. A do swojej dyspozycji mamy sporo budynków, między innymi młyn, gdzie ze zboża będziemy mogli zrobić mąkę. Będziemy mogli sadzić zarówno zboża, przeróżne rośliny, warzywa jak również różnego rodzaju owoce. Możemy także hodować zwierzęta, do tego potrzebne będą nam zagrody, koryta i inne elementy wyposażenia dla zwierząt. Zwierzętami będziemy musieli zajmować się regularnie - pojenie, karmienie oraz zabawianie zwierząt znacznie wpłynie na ich samopoczucie, co przełoży się na ich szybki wzrost.

Pamiętaj, że handel to niezwykle ważny element całej gry, sprzedając przetworzone plony wpływamy również na zadowolenie mieszkańców wioski, jak również na nasze finanse.

Od strony graficznej gra My Little Farmies naprawdę spisuje się rewelacyjnie i choć znacząco odbiega od innych gier wydawanych do tej pory przez Upjers to zachwyca oko. Grafika jest dopracowana, a sama kolorystyka jest przyjemna dla oka i naprawdę sprawia, że wiemy i czujemy, iż mamy do czynienia z grą o tematyce farmerskiej. Układ pól jest przejrzysty, a jeśli dobrze rozplanujemy ich położenia to nie będzie możliwości zgubienia się w gąszczu naszej farmy.

My Little Farmies jest kolejną grą na rynku rozrywkowym oferującą możliwość stania się farmerem. Niezwykle przyjemna grafika oraz oprawa muzyczna przyciąga wielu graczy z całego świata. Plusem gry na pewno jest to, że jest zupełnie darmowa, a także dostępna w wielu wersjach językowych oraz pozwala na sprawdzenie się w wielu kwestiach nie tylko jako farmer, ale rowniez jako architekt, ekonomista czy handlarz.

Zagraj za darmo w My Little Farmies