EA SPORTS FC 24 (Symulatory)

Ocena: 6/10 (głosów: 44407)

❗🛒🎮  Kup na: Kinguin logo Gamivo logo K4G logo 2Game logo Green Man Gaming logo

EA SPORTS FC™ 24 to powiew świeżości w świecie The World’s Game: ponad 19 000 w pełni licencjonowanych graczy, 700 drużyn i 30 lig biorą udział w tej najbardziej autentycznej grze piłkarskiej wszech czasów.

  • Platforma: PlayStation 5, PC, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Gatunek: Symulatory
  • Producent: EA Canada & EA Romania
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Start: 2023
  • Aktywna: Tak

Poczuj się jakbyś był na boisku dzięki trzem nowoczesnym technologiom: HyperMotionV**, PlayStyles zoptymalizowane przez Opta oraz zrewolucjonizowanemu silnikowi Frostbite™. HyperMotionV dokładnie rejestruje akcje na boisku, bazując na danych wolumetrycznych z ponad 180 meczów zawodowych, co sprawia, że ruchy w grze są naprawdę realistyczne. PlayStyles uwzględnia charakterystyczne umiejętności sportowców, dzięki interpretacji danych z Opta oraz innych zasobów, co zwiększa realizm i wyjątkowość każdego zawodnika. Zrewolucjonizowany silnik Frostbite™ zapewnia niezwykłe detale w grze The World's Game, zapewniając nowy poziom zanurzenia w każdym meczu.

Rozwijaj legendy klubowe, ulepszaj swoich graczy dzięki nowemu Ultimate Team™ Evolutions, a także ciesz się grą z zawodniczkami kobiecymi obok mężczyzn, tworząc najsilniejszy skład swoich marzeń. Stwórz własną narrację w trybie Menedżera lub Karierze Gracza, a także baw się z przyjaciółmi na boisku dzięki cross-play w Klubach oraz w trybie VOLTA FOOTBALL™. EA SPORTS FC™ 24 to kolejny krok w przyszłość futbolu, łącząc innowacyjność z pasją piłkarską. Gra oferuje opcję zakupu wirtualnej waluty, która umożliwia nabycie różnych przedmiotów wirtualnych w grze, w tym losowych elementów wyposażenia.

Zagraj w EA SPORTS FC 24