World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

World of Tanks to darmowa MMO – wojenny symulator

Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej.

Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych

Na czym polega cała?

Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie walczą przeciwko sobie i muszę się wyeliminować do ostatniego walczącego czołgu. Producent nie bawił się zbytnio we wprowadzania nowych, jednak rzuceni w kocioł walki szybko nauczymy się obsługi oraz tego co najważniejsze w tej, czyli szybkiego reagowania i podejmowania odpowiednich decyzji tak, by nasz czołg (z początku malutki i kruchy) przetrwał walkę.

Screeny z World of Tanks

Darmowa gra MMO Worlds of Tank

Gra posiada cztery bardzo ważne elementy dla produkcji tego typu.

  • Przede wszystkim element symulatorów. sterujemy czołgiem, który z czasem będzie wymagał od nas coraz większych umiejętności, posługiwania się samą maszyną oraz uzbrojenie czy innego rodzaju wyposażeniem zawartym w naszej maszynie.
  • Standardowy element ktory zawiera ta gra RPG z potyczki na potyczkę stajemy się coraz bardziej doświadczonymi graczami, mamy możliwość ulepszania naszego czołgu oraz wybierania coraz to lepszych maszyn.
  • Element akcji, czyli niesamowite bity w czasie rzeczywistym gdzie musimy mieć wysoce rozwiniętą umiejętność szybkiego reagowania oraz orientacji tak, by przeciwnik nie zaszedł nas od tyłu bo w takiej sytuacji od przegranej dzieli nas zazwyczaj jedynie jeden strzał.
  • Najważniejszy element w czyli element strategiczny, jeśli nasza drużyna nie będzie umiała ze sobą współpracować, a każdy będzie robił to co mu się rzewnie podoba to możemy mieć pewność, że nawet z najbardziej amatorską drużyną mamy niewielkie szanse.

W tej mamy dostępne czołgi, które walczyły dla trzech różnych państw.

Nie trudno się domyślić, że chodzi o czołgi niemieckie, czołgi amerykańskie oraz czołgi radzieckie. Gra oferuje nam również możliwość prowadzenia nie tylko czołgów ale także haubic samobieżnych i innego rodzaju ciężkiego sprzętu, wszystko zależy do tego jak daleko zajdziemy w drzewie rozwoju.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W WORLD OF TANKS

Przeczytaj inne:
Heroes Online MMO
Heroes Online – Klasyk w wersji MMO

Astrologowie ogłaszają Heroes Online - Populacja graczy zwiększa się! Gra Heroes Online to jedna z najlepszych gier przeglądarkowych w jakie miałem okazję zagrać. Już sam fakt, że możemy grać bezpłatnie i wystarczy do tego niesamowitego świata tylko za pomocą przeglądarki, bez pobierania zawartości, zachęca do poznania jej bliżej. Po udanych...

Zamknij