World Of Tanks – Darmowa gra MMO Symulacja

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

World of Tanks to darmowa MMO – wojenny symulator

Wyprobuj ponad 240 czolgow z czasow II wojny swiatowej.

Wybieraj spośród szerokiego wachlarza amerykańskich, brytyjskich, francuskich, niemieckich i radzieckich pojazdów pancernych

Na czym polega cała?

Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie walczą przeciwko sobie i muszę się wyeliminować do ostatniego walczącego czołgu. Producent nie bawił się zbytnio we wprowadzania nowych, jednak rzuceni w kocioł walki szybko nauczymy się obsługi oraz tego co najważniejsze w tej, czyli szybkiego reagowania i podejmowania odpowiednich decyzji tak, by nasz czołg (z początku malutki i kruchy) przetrwał walkę.

Screeny z World of Tanks

Darmowa gra MMO Worlds of Tank

Gra posiada cztery bardzo ważne elementy dla produkcji tego typu.

  • Przede wszystkim element symulatorów. sterujemy czołgiem, który z czasem będzie wymagał od nas coraz większych umiejętności, posługiwania się samą maszyną oraz uzbrojenie czy innego rodzaju wyposażeniem zawartym w naszej maszynie.
  • Standardowy element ktory zawiera ta gra RPG z potyczki na potyczkę stajemy się coraz bardziej doświadczonymi graczami, mamy możliwość ulepszania naszego czołgu oraz wybierania coraz to lepszych maszyn.
  • Element akcji, czyli niesamowite bity w czasie rzeczywistym gdzie musimy mieć wysoce rozwiniętą umiejętność szybkiego reagowania oraz orientacji tak, by przeciwnik nie zaszedł nas od tyłu bo w takiej sytuacji od przegranej dzieli nas zazwyczaj jedynie jeden strzał.
  • Najważniejszy element w czyli element strategiczny, jeśli nasza drużyna nie będzie umiała ze sobą współpracować, a każdy będzie robił to co mu się rzewnie podoba to możemy mieć pewność, że nawet z najbardziej amatorską drużyną mamy niewielkie szanse.

W tej mamy dostępne czołgi, które walczyły dla trzech różnych państw.

Nie trudno się domyślić, że chodzi o czołgi niemieckie, czołgi amerykańskie oraz czołgi radzieckie. Gra oferuje nam również możliwość prowadzenia nie tylko czołgów ale także haubic samobieżnych i innego rodzaju ciężkiego sprzętu, wszystko zależy do tego jak daleko zajdziemy w drzewie rozwoju.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W WORLD OF TANKS

Przeczytaj inne:
Star Trek Online darmowa gra mmo
Star Trek Online – Zostań oficerem gwiezdnej floty!

W grze Star Trek Online pierwszy raz pojawia się wszechświat ze Star Trek’a na tak wielką skalę. Jest to darmowe mmorpg stworzone przez Cryptic Studios, gdzie gracze stają się władcami swojego losu jako kapitan statku Federacji. Mogą również wcielić się w klingońskiego wojownika i rozszerzać granice imperium do najdalszych zakątków...

Zamknij