Goodgame Empire – Darmowa gra MMORTS

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Goodgame Empire to świetna strategiczna z gatunku MMORTS

osadzona w średniowieczu, w której w nagrodę za swoje dokonania otrzymuje małą posiadłość. To MMORTS czyli musisz zatem budować kolejne lepsze budynki, werbować wojowników, udoskonalać technologię i walczyć z licznymi wrogami w systemach i.

Średniowieczny klimat to często poruszana tematyka w grach na przeglądarkę. Gra jest dostępna poprzez przeglądarkę więc nie potrzebujemy najnowocześniejszego komputera, wystarczy standardowy, z połączeniem do Internetu oraz jedną z najnowszych przeglądarek internetowych.

Stwórz własne królestwo w grze RTS GoodGame Empire

W staniesz się władcą średniowiecznego mocarstwa, jeżeli tylko dobierzesz odpowiednia taktykę oraz pokierujesz gospodarka, to przyjdzie Ci utrzymać oraz rozbudować największe królestwo.

Gra niewątpliwie należy do typu strategicznych, naszą przygodę rozpoczniemy w szczerym polu posiadając jedyni swój niewielki zamek. Aby móc rozbudowywać się w dalszym kierunku naszym zadaniem będzie zainwestowanie w infrastrukturę wydobywczą surowce. Jeśli jednak zabraknie Ci któregoś z surowców, a nie będziesz mógł czekać to zawsze możesz handlować z innymi graczami Goodgame Empire.

Kolejnym ważnym aspektem jest poziom ochronny jaki musisz zapewnić swojemu królestwu oraz ich mieszkańcom. Nie daj się okraść inaczej nici z Twojej gospodarki i pełnych magazynów. Wojsko może nie wystarczyć, a budowę fortyfikacji obronnych powinieneś tez brać pod uwagę. Jak już pisałem oczywiście jest również wojsko. Do wyboru będziesz miał na prawdę całkiem spora armie, której zarządzanie to kolejny klucz do sukcesu.

Kilka slow na koniec na temat MMORTS GoodGame Empire

Polska wersja językowa, wiele misji, średniowieczny klimat i aspekt strategiczny przyciąga do tej produkcji. Zapraszam do.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W GOODGAME EMPIRE

Przeczytaj inne:
lord of the rings online logo - darmowe gry mmorpg
Lord of the Rings Online – wybierz się w podróż do Śródziemia!

Lord of The Rings to kultowa gra, która już od wielu lat interesuje graczy będących fanami powieści Tolkiena. Ale frajdę przyniesie nie tylko tym, którzy lubują się w tego typu klimatach. Wcielając się w postać jednego z bohaterów, epicka przygoda pozwala doprowadzić do momentu, w którym gracz będzie mógł o...

Zamknij