Battlestar Galactica (MMORPG)

Ocena: 7.3/10 (głosów: 85) Gra Nieaktywna

Fabuła gry oparta jest o kultowy już serial Battlestar Galactica. Historia opowiada o wojnie między ludźmi a Cylonami oraz o poszukiwaniu Ziemi - zaginionej planety.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORPG
  • Grafika: 3D
  • Producent: Bigpoint
  • Wydawca: Bigpoint
  • Start: 2011
  • Aktywna: Nie

O czym opowiada MMORPG Battlestar Galactica Online?

Cyloni zostali stworzeni przez ludzi. Ewoluowali. Zbuntowali się. 40 lat po Pierwszej Wojnie Cylońskiej, Cyloni starli w pył Dwanaście Kolonii. Liczącej wiele już lat Battlestar Galactice udało się, wraz ze zbiorowiskiem statków cywilnych na ogonie, czmychnąć przed atakiem, aby wyruszyć na poszukiwanie legendarnej ojczyzny Trzynastego Plemienia - planety zwanej Ziemią. Po wielomiesięcznej ucieczce przed siłami zbrojnymi Cylonów, Battlestar Galactica i znajdująca się pod jej ochroną flota kolonialna połączyła swoje siły z jeszcze jednym ucieknierem: statkiem Battlestar Pegaz. Razem mogli podjąć kontratak i pokonać cyloński okręt Przebudzenia.

W grze mmorpg Battlestar Galactica Online flota kolonialna i flota cylońska wylądowały w nieznanym sektorze na skraju nieznanej galaktyki. Obie floty są poważnie uszkodzone. Obu flotom kończą się surowce. W wyścigu z czasem muszą naprawić wszystkie szkody, aby statki były gotowe do walki i aby mogli zdobyć kontrolę nad systemami z dużymi złożami tylium, metali i wody. Flota kolonialna szuka rozpaczliwie drogi ucieczki i kontynuuje poszukiwanie Ziemi, zanim Cyloni będą dostatecznie silni, by ją zniszczyć raz na zawsze.

Kim, czym, gdzie w Battlestar Galactica Online?

Grę zaczynamy od wyboru frakcji - Ludzi bądź Cylonów, dla której będziemy walczyć, zdobywać zasoby oraz podbijać nowe terytoria gwiezdne. Do wyboru mamy mnóstwo różnego rodzaju pojazdów kosmicznych od myśliwców przez eskortowce do ciężkich statków bojowych, które możemy ulepszać i modyfikować. Grać będziemy w nieskończenie wielkiej przestrzeni kosmicznej odkrywając coraz to nowe kosmiczne terytoria.

Stań do walki teraz i rządź niepodzielnie w kosmosie w tej darmowej grze mmorpg Battlestar Galactica Online!