Rail Nation (MMORTS)

Ocena: 7.9/10 (głosów: 766)

W Rail Nation wszyscy miłośnicy kolei i fani gier strategicznych mają szansę stworzyć własną firmę kolejową, na co dzień zarządzać transportem towarów i łączyć się z innymi graczami w stowarzyszeniach, aby zostać zwycięzcą indywidualnie lub z grupą graczy.

  • Platforma: Przeglądarka www, Android, iOS
  • Gatunek: MMORTS
  • Grafika: 2D
  • Producent: Bright Future GmbH
  • Wydawca: Travian Games GmbH
  • Start: 2013
  • Aktywna: Tak

Ta darmowa gra jest prawdziwą perełką dla entuzjastów pociągów. Od rewolucji przemysłowej do czasów nowoczesnych. W Rail Nation znajdziemy pociągi z sześciu epok historycznych, którymi będziesz mógł zarządzać podczas rozgrywki. Mapka gry jest dynamiczna, wiec początkowo dostrzeżemy tylko widok pojedynczych miejscowości, które w najlepszym wypadku są połączone jakąś dróżką. Nasze zadanie polega na stworzeniu wydajnego systemu kolejowego, który połączy te wszystkie miejscowości ze sobą. Od Ciebie zależeć będzie czy skupisz się na transporcie publicznym czy towarowym. Przewożąc na przykład poszukiwane towary z miasteczka A do miasteczka B da się zarobić dobrą kasę.

W Rail Nation mamy możliwość zarządzania jednocześnie kilkoma biurami w różnych miastach. To ty planujesz wszystkie rozkłady jazdy, projektujesz przebieg torów kolejowych oraz dbasz o bezpieczeństwo w transporcie kolejowym.

W Rail Nation znajdziesz wiele przedsiębiorców z całego świata. Możesz założyć spółkę z innymi graczami i wspólnie w sojuszu z nimi zadbać o niezawodnie pracujący system transportu kolejowego. Wspólnie będziecie mogli stworzyć prawdziwe imperium i pomagać sobie nawzajem. Zabraknie twojemu kumplowi węgla, załaduj trochę na wagon i dostarcz mu pociągiem. Jeśli Tobie zabraknie czegoś aby awansować na kolejny poziom postępu technicznego, nie zwlekaj i spytaj sojusznika, dzięki współpracy możecie osiągnąć więcej w krótszym czasie! Oczywiście nie ma przymusu aby grać wspólnie z innymi graczami. Ta darmowa gra na przeglądarkę daje wszystkie możliwości prowadzenia biznesu, jak tylko zechcesz. Jeśli wolisz grać przeciwko innym graczom i spoglądać na nich jak na konkurentów, a nie partnerów biznesowych to Twoja sprawa i może Ci się to opłacić. Operator gry nawet regularnie organizuje konkursy, w których stawiasz czoło różnym wyzwaniom i pracujesz przeciwko innym graczom.

Zagraj za darmo w Rail Nation