The West (MMORPG)

Ocena: 7.3/10 (głosów: 142) Zagraj za darmo w The West

Ci, którzy od zawsze kochają klimat, muzykę, grafikę i wydarzenia niczym z prawdziwego westernu, będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w The West. Przygodowej grze, która traktuje o życiu na Dzikim Zachodzie. To gracz decyduje, jak potoczą się jego losy. Czy wcieli się w postać rewolwerowca, kowboja, a może wybierze wymiar sprawiedliwości i rolę renegata, który ściga przestępców?

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORPG/Przygodowa
  • Grafika: 2D/Tekstowa
  • Producent: InnoGames
  • Wydawca: InnoGames
  • Start: 2007
  • Aktywna: Tak

Na graczy czekają wyzwania na piaskowych pustkowiach i konieczność pokonania groźnych rewolwerowców, o ile sami nie będą chcieli stać się jednymi z nich. Każda wybrana postać charakteryzuje się siłą, sprawnością, zręcznością i charyzmą, ale to nie wszystko. Pozostaje jeszcze dwadzieścia umiejętności bohatera, a każdą z nich gracz może ulepszać.

Czeka tu wiele zadań do wykonania, a od tego, która umiejętność zostanie ulepszona, zależy ich ostateczny wynik. W saloonie można zyskać pracę - za gotówkę bądź wartościowe przedmioty. Nie można z pewnością mówić o złych wyborach, bo niezależnie od tego, czy gracz zdecyduje się udać w pogoń za groźnym bandytą, czy jednak będzie wolał pewny i spokojny zbiór tytoniu, może odnieść sukces ale nieodpowiednia strategia i lekceważenie przeciwników poprowadzą go do sromotnej porażki na Dzikim Zachodzie.

Liczą się także umiejętności, a słabi gracze nie będą mieli szans sprostać wyzwaniom. Stracą honor, pieniądze, a nawet życie, gdy staną twarzą w twarz na środku drogi z groźnym rewolwerowcem i nie będą potrafili wykorzystać swoich umiejętności. Nie trzeba jednak ryzykować własną głową. Z powodzeniem można wybrać się do odległych miast i tam obserwować poczynania innych szczęśliwców lub pechowców. Wieść, teoretycznie, spokojne życie zyskując dostęp do wielu miejsc w dzikim mieście lub też przyłączyć się do innych i zdobywać swoje tereny.

The West pozwala stać się bohaterem westernu. Kowbojem z prawdziwego zdarzenia, który przemierza Dziki Zachód i sieje postrach wśród innych bądź brata się z lokalną społecznością. Całość jest stworzona tak, że nie pozwala się nudzić. Dostarcza frajdy i zabawy.

Zagraj za darmo w The West