Wargame 1942 (MMORTS)

Ocena: 6.9/10 (głosów: 406) Zagraj za darmo w Wargame 1942

Wargame 1942 to kolejny tytuł darmowej gry MMORTS na którą powinien zwrócić uwagę kazdy miłośnik historii, a przede wszystkim okresów w których światem rządziły wojny. Jak sam tytuł gry wskazuje, dotyczy ona okresu Drugiej Wojny Światowej.

  • Platforma: Przeglądarka www
  • Gatunek: MMORTS/Wojenne
  • Grafika: 2D
  • Producent: Playzo
  • Wydawca: Looki
  • Start: 2012
  • Aktywna: Tak

Gra jest dostępna w wielu językach, między innymi angielskim, francuskim, niemieckim portugalskim i co najważniejsza jest również polskim! Dzięki temu gra w nią naprawdę spora grupa osób.

Strategiczna gra MMO WarGame 1942 daje Ci możliwość wpłynięcia na losy świata. Jak w każdej grze strategicznej RTS, na początku rozgrywki skupić się będziemy musieli na wydobywaniu surowców. Przy ich pomocy będziemy mogli rozbudować naszą bazę o kolejne budynki, aż w końcu będziemy mogli przeprowadzać badania naukowe dające nam coraz większe możliwości w grze. Dalszy rozwój naszej centrali zapewni nam możliwość handlu z innymi graczami oraz tworzenie nowych i dołączanie do już istniejących sojuszy.

W grze dostępnych jest naprawdę mnóstwo ciekawych jednostek. Podporę i rdzeń naszego wojska stanowią ludzie, a więc piechota stanowi tutaj pewną bazę każdego oddziału. Ponadto będziemy mogli wykorzystać wojska lądowe, pancerne, artylerię i lotnictwo tak aby szybko i skutecznie wygrywać kolejne bitwy.

Darmowa gra MMORTS jaką jest WarGame 1942 spodoba się każdemu fanatykowi militari oraz osobom interesującym się historią. Gra posiada wielu graczy, jest naprawdę mocno rozbudowana co daje nam duże pole do popisu. Zagrać w nią możemy zupełnie za darmo, a przede wszystkim w naszym ojczystym języku.

Zagraj za darmo w Wargame 1942