Infinite Crisis – zostań superbohaterem! (zamknięta)

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Infinite Crisis to idealna dla fanów komiksów. Co więcej jest ona na tyle uniwersalna, że do gustu przypadnie wszystkim poszukującym czegoś innego i nowego, w tym właśnie gatunku wideo. Gracz zyska szansę, aby wcielić się w jedną z ulubionych postaci, takich jak Superman, Batman, Joker czy Zielona Latarnia.

Screeny z Infinite Crisis

Infinite-Crisis

Gracze wcielając się w jedną ze znanych postaci, tworzą pięcioosobowe drużyny i stają do walki przeciwko sobie. W sumie do wyboru jest aż 27 różnych postaci, a ponadto można zdecydować się na alternatywne wersje niektórych z nich, co jest jeszcze większym urozmaiceniem, o ile w ogóle komuś zdążył się już znudzić wszechmocny Superman, czy też mroczna postać Batmana. Każda postać charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami. To dzięki nim toczą się zacięte boje i od ich wykorzystania uzależniony jest sukces i ich drużyn. Sposób ich rozwijania jest dość elastyczny, dzięki czemu mogą one zostać dopasowane indywidualnie do wybranego stylu prowadzonej rozgrywki. Każdy superbohater do dyspozycji otrzymuje także artefakty – potężne narzędzia dające przewagę podczas walki.

Najważniejsze elementy Infinite Crisis to trzy mapy do wyboru. Każda z nich oferuje kilka trybów zabawy. Opierają się one na szybkiej akcji, taktycznej rozgrywce bądź na kombinacji obu trybów. Do walki podchodzą gracze na arenie Gotham, a także Coast City. Wszystkie dostępne zakamarki i cały teren aren trzeba umiejętnie wykorzystywać, aby pokonywać przeciwników. Być może nie będzie to zadanie łatwe, ale zacięte walki dostarczają mnóstwa frajdy i zabawy, tym bardziej, że obmyślenie stylu walki i wybranej taktyki staje się tutaj kluczem do sukcesu.

Trailer z Infinite Crisis

YouTube Preview Image

Infinite Crisis jest czymś innowacyjnym, czego być może nie uda się uświadczyć w innym grach tego typu. Na uwagę zasługuje doskonała grafika, ale przede wszystkim długie godziny spędzone na zabawie przyciągają graczy, którzy chcą walczyć jako superbohater i pokonywać innych superbohaterów. Możliwość walki wedle własnego stylu nie pozwala znudzić się ani na chwilę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
My Little Farmies - Darmowa Gra MMO RTS Symulacja
My Little Farmies – Darmowa gra MMO RTS

My Little Farmies bardzo przyjemna darmowa gra MMO RTS; Gra jest darmowa oraz posiada wiele wersji językowych, w tym także język polski. My Little Farmies to kolejna gra, która daje nam możliwość poprowadzenia swojej własnej farmy. Jest to gra wieloosobowa, będziemy mogli wykonywać interakcje z innymi graczami, a dzięki temu, iż...

Zamknij