Grand Prix Racing Online – stwórz najlepszy zespół w historii Formuły 1!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Tysiące z całego świata rywalizują w Grand Prix Racing Online. Gra pozwala na wcielenie się w rolę menadżera drużyny Formuły 1 i prowadzenie jej aż do tytułu mistrza świata. Bardzo realistyczna i dostarczająca wiele frajdy. Szybkie emocje, ale nie nuda.

Działanie zespołu Formuły 1 jest dość skomplikowane, co nie raz przyszło nam oglądać podczas pasjonujących wyścigów w telewizji. Ale to właśnie teraz ma szansę od środka poznać dokładnie wszystkie mechanizmy, które zostały bardzo precyzyjnie odzwierciedlone. Zadaniem gracza jest jednak nie tylko dowodzenie swoim zespołem. To również on decyduje o tym, jak pojedzie jego kierowca wyścigowy. Prowadzi go niejako do zwycięstwa, o ile rzecz jasna obierze odpowiednią ścieżkę jego kariery, a właściwie drogę, na której stanie do wyścigu wraz z innymi. Gracz będzie również obserwował zaciętą walkę innych bolidów na torze podczas dwóch wyścigów odbywających się każdego tygodnia.

Screeny z Grand Prix Racing Online

gpro

Menadżer zespołu Formuły 1 ma przed sobą nie lada wyzwanie. Posiada pewien budżet i to nim musi zarządzać w taki sposób, aby zapewnić kontrakty i treningi kierowcom, szkolenie personelu, podpisywać umowy, ulepszać bolid, negocjować ze sponsorami i sprostać kolejnym wyzwaniom. Umiejętności zarządzania stają się niejako podstawą do wygranej całego zespołu i kierowcy, który jako pierwszy ma na celu pojawić się na mecie.

Strategia i odpowiednia analiza danych. To wszystko wpływa na zespołowy sukces. Decydując się na daną taktykę podczas kolejnego wyścigu, pod uwagę trzeba wziąć statystyki kierowcy, pogodę, która będzie miała niemały wpływ na zużycie opon oraz paliwa, miejsce, na którym uplasował się zespół podczas wyścigu i kwalifikacji. W dostępny jest jednak szereg narzędzi, które pozwalają na dogłębną analizę, a następnie wyciąganie wniosków. Dzięki temu planowanie kolejnych, rzecz jasna wygranych wyścigów i obmyślenie taktyki staje się łatwiejsze, choć wciąż pozostaje zadaniem wymagającym wielu umiejętności.

Fani sportów motorowych będą zadowoleni, ponieważ jest to niezwykle realistyczna, która dostarcza dużej dawki emocji.

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W GRAND PRIX RACING ON-LINE

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Elsword - Darmowa Gra MMO RPG
Elsword – Darmowa gra MMO RPG

Elsword to darmowa gra mmo rpg Fabuła gry nie jest skomplikowana. W krainie Elios panuje straszny chaos i niepokój. Wszystko to zostało spowodowane przez chciwość i pychę mieszkańców tej krainy. W wyniku tak niedorzecznych zachowań kryształ, dzięki któremu w krainie był spokój rozpadł się na wiele części. Naszym zadaniem będzie odnalezienie...

Zamknij