Metin2 – darmowe MMORPG z Dalekiego Wschodu

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Metin2 to zaawansowana mmorpg, która przenosi wirtualnych bohaterów w świat Dalekiego Wschodu. Gra pełna fascynujących przygód, podczas których przyjdzie nam brać udział w potyczkach z przeciwnikami, a jednocześnie chronić się przed niszczycielskim wpływem Kamieni Metin.

Screeny z Metin2

metin2

Charakter i kulturę Dalekiego Wschodu widać w tej bardzo mocno. Doskonale oddaje ją grafika, a do tego styl, z jakim przyjdzie zmierzyć się wirtualnym bohaterom. Na początek stają oni przed wyzwaniem wybrania jednej z czterech dostępnych klas. Można stać się LikanemWojownikiem, Ninją, Szamanem lub Surą. Każda klasa to oczywiście unikalne umiejętności i jak w tym przypadku, możliwość odmiennego rozwoju. Ninja skupia się przykładowo na walkach sztyletami bądź łukiem, z kolei Sura rozwija swoje umiejętności trzymając w rękach broń lub też władając czarami.

Niezależnie od wybranej postaci, gracz ma do wyboru sporą liczbę umiejętności oraz ekwipunku. A z kim przyjdzie mu się zmierzyć? Dalekowschodnim światem zawładnęli źli wrogowie. Niebezpieczne stworzenia, na których pojawienie się wpłynęły tajemnicze Kamienie Metin, przekształcając świat w niegościnną ziemię. Walka staje się ciekawa nie tylko dzięki możliwości prowadzenia oryginalnych potyczek, ale także dzięki broni, jaką do rąk własnych dostają bohaterowie. Mogą oni używać tak egzotycznych broni, jak na przykład wachlarze bądź magiczne dzwonki.

Trailer z Metin2

YouTube Preview Image

Gracz w szranki z innymi może stawać mając swoją wymarzoną gildię. Gildia rosnąc w siłę, z czasem zyskuje możliwość rekrutowania specjalnych postaci niezależnych. To one są trenowane na wyższe poziomy doświadczenia. O zdobycie kontynentu walczą gildie, jak i pojedynczy zawodnicy. Wygrany zgarnia wszystko: honor, złoto, sławę i awans na wyższe rangi wojskowe. Najlepszym przyjdzie się zmierzyć z najniebezpieczniejszymi.

Metin2 to rozbudowany system gildyjny. Gildie walczą z jednej strony o kontrolę nad terenami, ale także nad potężnymi fortecami. Mogą również kupować swoje tereny, by na nich budować własne imperium. Jest tu więc przygoda, sztuki walki i świetny klimat Dalekiego Wschodu!

Wymagania: Windows 7, Pentium 4 1.8 GHz, 1 GB RAM, 3 GB HDD, grafika 128 MB, DirectX 9.0

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W METIN2

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Duty of Heroes - darmowe gry mmorpg, mmo fantasy
Duty of Heroes – pokonaj nieumarłych i zostań wielkim władcą! (zamknięta)

Duty of Heroes (Legion Śmierci) pozwala graczom na prowadzenie rozgrywki taktycznej. Rozmaite i ciekawe zadania oraz wyzwania, które nie są łatwe do udźwignięcia ale dające za to dużo frajdy i zabawy podczas bitew i walki, przenoszące gracza w nieco odległe czasy. Gracz, jako główny bohater staje się tutaj śmiałkiem, który...

Zamknij