Rising Cities – Pokieruj swoim miastem!

Poleć znajomym!Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on Pinterest

Rising Cities - Pokieruj swoim miastem!

Rising Cities – pokieruj swoim miastem od skromnych początków do kwitnącej metropolii

Budujemy nasze miasto! Musisz zaplanować rozbudowę swojej metropolii, produkować surowce i zarządzać wszystkimi innymi procesami. Planuj i realizuj gruntownie przemyślane strategie, inspiruj swoich obywateli i spraw, aby Twoje miasto stało się kwitnącą i nowoczesną mega metropolią

Rising Cities – bądź burmistrzem, jakiego potrzeba Twojemu miastu

Witamy w Rising Cities – darmowa symulacji miasta na przeglądarkę produkcji firmy Bigpoint. Rising Cities łączy w sobie właściwe dla innych symulacji budowy miasta emocje ze złożonymi elementami strategicznymi. Zdobywaj kolejne poziomy i osiągnij status burmistrza – międzynarodowej supergwiazdy. Osiągnięcie celu nie będzie jednak łatwe– przejście od prostej chatki do luksusowego apartamentu wymaga ciężkiej pracy i mądrych decyzji.

SCREENY Z GRY

Rising Cities Darmowa Gra MMO

Rising Cities – darmowa pełna szczęśliwych mieszkańców

Aby Twoje przyszłe miasto było atrakcyjne dla mieszkańców musisz zapewnić odpowiednią równowagę pomiędzy przestrzeniami przemysłowymi, handlowymi i mieszkalnymi, a dodatkowo pamiętać o parkach, ulicach, drapaczach chmur i barakach. W tej nie tylko powinieneś szukać odpowiedniej i zdrowej przestrzeni do życia dla Twoich mieszkańców, lecz nawet musisz to robić. Znajdź właściwe miejsce na właściwe budynki i utrzymuj równowagę pomiędzy biznesmenami, absolwentami studiów i robotnikami – w ten sposób cegła po cegle przeistoczysz w Rising Cities tę zaspaną mieścinę w kwitnącą metropolię. Powinieneś inwestować w przemysł i infrastrukturę, ponieważ miasto musi się utrzymywać, a mieszkańcy muszą mieć gdzie pracować. Odpowiednie gospodarowanie zasobami i produktami takimi jak np. owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze, a także surowce jak np. drewno, kamienie i cement będzie kluczowe dla rozwoju Twojego miasta w Rising Cities.

Rozwój miasta = dużo kasy i jeszcze trochę gotówki

Tak jak wspominałem aby pokierować w Rising Cities dużą i różnorodną populacją mieszkańców będziesz potrzebował sporo gotówki. W tej darmowej grze na przeglądarkę musisz zbierać czynsz od mieszkańców i ściągać podatki. Pomoże Ci w tym bardzo dobrze rozwinięty przemysł, poszerzanie granic miasta oraz handel z burmistrzami innych miast. Gdy tylko wejdziesz w posiadanie potrzebnych środków, możesz inwestować w infrastrukturę, elektrownie, komunikację publiczną i niezliczone inne budowle, bez których nie obejdzie się żadna prawdziwa metropolia. Podobnie jak każde prawdziwe miasto, również i Twoja internetowa metropolia w Rising Cities zużywa całą masę zasobów i energii.

W trudnych czasach każde miasto potrzebuje przywódcy

Pamiętaj tak samo jak rozwój, przemysł, handle, technologie i zdrowie musisz zapewnić bezpieczeństwo swoim mieszkańcom. Nie możesz pominąć wybudowania obszernej sieć posterunków straży pożarnej i policji, aby zwalczyć przestępczość. A dbając o zdrowie swoich mieszkańców pamiętaj o szpitalach. Daj radę tym i innym wyzwaniom, udowodnij swoją sprawność jako burmistrz i postaw sam sobie pomnik!

YouTube Preview Image

ZAGRAJ TERAZ ZA DARMO W RISING CITIES

Przeczytaj inne:
The Settlers Online - Darmowa Gra MMO RTS
The Settlers Online – Darmowa gra MMO RTS

The Settlers Online to darmowa gra mmo rts, której pewnie nie trzeba przedstawiać. Gra miejscowiona w swiecie The Settlers. Gra łączy znane już elementy z komputerowej wersji The Settlers, z całkowicie nowymi możliwościami przystosowanymi do gry w multiplayer. Zaczynasz od założenia nowego miasta i dzieki temu dolaczasz do tysięcy graczy w sieci,...

Zamknij